Database Van Broekhoven » Helena van Kasteren (1915-2007)

Persoonlijke gegevens Helena van Kasteren 


Gezin van Helena van Kasteren

Zij is getrouwd met Johannes Andreas van den Bosch.

Zij zijn getrouwd op 16 februari 1933 te Vught, Noord-Brabant, Nederland, zij was toen 17 jaar oud.Bron 1


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)
  3. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Helena van Kasteren?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Helena van Kasteren

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Helena van Kasteren


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. (Niet openbaar)

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 31 juli 1915 lag tussen 8,9 °C en 20,4 °C en was gemiddeld 14,5 °C. Er was 8,5 mm neerslag. Er was 6,7 uur zonneschijn (43%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1915: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,3 miljoen inwoners.
    • 19 januari » Georges Claude krijgt octrooi op de neonlamp.
    • 31 januari » Duitsland zet tijdens de Eerste Wereldoorlog voor het eerst gifgas in, in Polen tegen de Russen.
    • 14 april » De Duitsers torpederen het Nederlandse stoomschip Katwijk.
    • 24 mei » Italië verklaart de Oostenrijk-Hongaarse Dubbelmonarchie de oorlog.
    • 24 juli » De stoomboot Eastland slaat om bij Chicago als bijna alle passagiers naar één zijde van het schip lopen: 844 mensen komen om.
    • 5 september » Begin van de Zimmerwaldconferentie.
  • De temperatuur op 16 februari 1933 lag tussen -3,9 °C en 1,9 °C. Er was 0,3 mm neerslag. Er was 8,4 uur zonneschijn (84%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • Van 26 mei 1933 tot 31 juli 1935 was er in Nederland het kabinet Colijn II met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1933: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,2 miljoen inwoners.
    • 23 januari » De Afsluitdijk, die de Zuiderzee afsluit van de Noordzee, is klaar en wordt beperkt opengesteld voor betalend verkeer.
    • 13 februari » Vondst van een bronzen wijnemmer (situla) (met inhoud) in het Vorstengraf in Oss.
    • 27 februari » Het Duitse parlementsgebouw, de Rijksdag in Berlijn, wordt in brand gestoken.
    • 2 maart » King Kong gaat in New York in première
    • 14 juli » In Duitsland worden alle politieke partijen behalve de NSDAP verboden.
    • 1 september » Oprichting Eindhovense hockeyclub Oranje Zwart.
  • De temperatuur op 13 februari 2007 lag tussen 5,4 °C en 9,4 °C en was gemiddeld 7,7 °C. Er was 1,5 mm neerslag gedurende 3,8 uur. Er was 0,3 uur zonneschijn (3%). Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van vrijdag 7 juli 2006 tot donderdag 22 februari 2007 was er in Nederland het kabinet Balkenende III met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • Van donderdag 22 februari 2007 tot donderdag 14 oktober 2010 was er in Nederland het kabinet Balkenende IV met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • In het jaar 2007: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,3 miljoen inwoners.
    • 14 januari » De Franse regeringspartij UMP kiest Nicolas Sarkozy als kandidaat voor de presidentsverkiezingen in april.
    • 2 maart » Tijdens de EK indooratletiek in Birmingham wint de Nederlander Gregory Sedoc de gouden medaille op de 60 meter horden, één honderdste seconde vóór zijn landgenoot Marcel van der Westen.
    • 30 juni » Op het vliegveld van Glasgow ramt een jeep gevuld met benzine terminal 1. Waarschijnlijk was het de bedoeling dat de auto zou ontploffen. Dit komt een dag na de mislukte aanslagen in Londen. De autoriteiten vermoeden dat het om een terroristische aanval gaat; Groot-Brittannië stelt het hoogste terreuralarm in.
    • 19 juli » Begin van de Zuid-Koreaanse gijzelcrisis in Afghanistan
    • 12 augustus » Wesley Sneijder heeft een vijfjarig contract getekend bij Real Madrid. Real Madrid heeft hem van Ajax voor € 27 miljoen overgenomen.
    • 23 oktober » Er zijn op veel plaatsen in Nederland stakingen door scholieren, in verband met de plannen voor de 1040 uren regeling.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1912 » Milton Friedman, Amerikaans econoom en Nobelprijswinnaar († 2006)
  • 1914 » Isolde Ahlgrimm, Oostenrijks klaveciniste († 1995)
  • 1914 » Louis de Funès, Frans regisseur en filmacteur († 1983)
  • 1915 » Mario Bava, Italiaans regisseur († 1980)
  • 1918 » Paul D. Boyer, Amerikaans biochemicus en Nobelprijswinnaar († 2018)
  • 1918 » Wim Roosen, Nederlands voetballer, atleet en sportbestuurder († 1986)

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van Kasteren


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J. van Broekhoven, "Database Van Broekhoven", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/database-van-broekhoven/I245255.php : benaderd 17 februari 2026), "Helena van Kasteren (1915-2007)".