Database Van Broekhoven » Antonius Hendrikus Josephus van den Braak (1915-2009)

Persoonlijke gegevens Antonius Hendrikus Josephus van den Braak 


Gezin van Antonius Hendrikus Josephus van den Braak

Hij is getrouwd met Elisabeth Henriette Buise.

Zij zijn getrouwd.Bron 1

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Antonius Hendrikus Josephus van den Braak?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Antonius Hendrikus Josephus van den Braak

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Antonius Hendrikus Josephus van den Braak

Antonius Hendrikus Josephus van den Braak
1915-2009



Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. (Niet openbaar)

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 23 augustus 1915 lag tussen 6,4 °C en 19,2 °C en was gemiddeld 13,2 °C. Er was 0,1 mm neerslag. Er was 4,3 uur zonneschijn (30%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1915: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,3 miljoen inwoners.
    • 19 januari » Georges Claude krijgt octrooi op de neonlamp.
    • 14 april » De Duitsers torpederen het Nederlandse stoomschip Katwijk.
    • 22 april » Tijdens de Eerste Wereldoorlog maken Duitse troepen bij Ieper (België) voor het eerst gebruik van gifgas in de Ieperboog.
    • 24 april » De Armeense Genocide begint.
    • 7 mei » De RMS Lusitania wordt getorpedeerd door een Duitse onderzeeboot.
    • 25 november » Albert Einstein presenteert zijn algemene relativiteitstheorie in het paper The field equations of gravitation.
  • De temperatuur op 22 december 2009 lag tussen -0,6 °C en 2,6 °C en was gemiddeld 0,7 °C. Er was 1,7 mm neerslag gedurende 3,6 uur. Er was 1,0 uur zonneschijn (13%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van donderdag 22 februari 2007 tot donderdag 14 oktober 2010 was er in Nederland het kabinet Balkenende IV met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • In het jaar 2009: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,5 miljoen inwoners.
    • 11 maart » In het Duitse Winnenden en Wendlingen schiet een 17-jarige jongen vijftien mensen dood, alvorens hij zelfmoord pleegt.
    • 23 april » Internationale donoren hebben de regering van Somalië ruim 150 miljoen euro toegezegd om de vrede en stabiliteit in het door burgeroorlogen verscheurde Oost-Afrikaanse land te herstellen.
    • 3 juni » De KRO zendt de allerlaatste aflevering van Toen was geluk heel gewoon uit.
    • 12 juni » Oprichting van de Australische voetbalclub Melbourne City FC.
    • 23 augustus » Met de verkiezing van de 18-jarige Stefania Fernández tot Miss Universe heeft Venezuela meer Miss Universe en Miss World-titels vergaard dan welk ander land dan ook.
    • 14 oktober » Het Slowaaks voetbalelftal plaatst zich voor het eerst voor de eindronde van een groot toernooi. Dankzij een 1-0-overwinning in en tegen Polen stelt de ploeg deelname veilig aan het WK voetbal 2010.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1912 » Ed Benedict, Amerikaans tekenfilmtekenaar (o.a. The Flintstones en Yogi Bear) († 2006)
  • 1912 » Gene Kelly, Amerikaans acteur, danser, zanger, filmregisseur en producer († 1996)
  • 1912 » Mildred Wolfe, Amerikaans schilder († 2009)
  • 1916 » Myra Ward, Nederlands actrice († 1990)
  • 1917 » André Waterkeyn, Belgisch ingenieur en ontwerper († 2005)
  • 1918 » Guus Hermus, Nederlands acteur († 2001)

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van den Braak


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J. van Broekhoven, "Database Van Broekhoven", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/database-van-broekhoven/I242033.php : benaderd 6 maart 2026), "Antonius Hendrikus Josephus van den Braak (1915-2009)".