Database Van Broekhoven » Frans Jozef Franken (1922-2010)

Persoonlijke gegevens Frans Jozef Franken 


Gezin van Frans Jozef Franken

Hij is getrouwd met (Niet openbaar).

Zij zijn getrouwdBron 1

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Frans Jozef Franken?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Frans Jozef Franken

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. (Niet openbaar)

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 26 januari 1922 lag tussen -6,0 °C en -1,5 °C en was gemiddeld -3,0 °C. Er was 1,3 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1922: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,0 miljoen inwoners.
    • 6 februari » Kardinaal Achille Ratti wordt gekozen tot Paus Pius XI.
    • 12 maart » Verheffing van de Apostolische Prefectuur van de Kleine Soenda-eilanden in Nederlands-Indië tot Apostolisch vicariaat.
    • 11 april » Benoeming van de Nederlander Johannes Olav Smit tot apostolisch vicaris van Noorwegen.
    • 29 juni » Bisschopswijding van Johannes Olav Smit, Nederlands apostolisch vicaris van Noorwegen, in de Sint Lebuïnuskerk in Deventer.
    • 18 oktober » Oprichting van de BBC.
    • 29 november » In de graftombe van farao Toetanchamon wordt een enorme schat gevonden.
  • De temperatuur op 30 april 2010 lag tussen 9,8 °C en 14,6 °C en was gemiddeld 11,7 °C. Er was 6,6 mm neerslag gedurende 3,7 uur. Er was 4,1 uur zonneschijn (28%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van donderdag 22 februari 2007 tot donderdag 14 oktober 2010 was er in Nederland het kabinet Balkenende IV met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • Van donderdag 14 oktober 2010 tot maandag 5 november 2012 was er in Nederland het kabinet Rutte I met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
  • In het jaar 2010: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,5 miljoen inwoners.
    • 3 maart » Recordinternational Ahmed Hassan speelt in Londen tegen Engeland zijn 173ste en laatste interland voor het Egyptisch voetbalelftal.
    • 31 mei » De Israëlische marine valt een konvooi boten met hulpgoederen en activisten van de Free Gaza Movement aan dat op weg was naar de Gazastrook. Bij deze onderschepping vallen negen doden.
    • 6 juni » Bij wedstrijden in Bydgoszcz scherpt de Poolse atlete Anita Włodarczyk haar eigen wereldrecord kogelslingeren (77,96 meter) aan tot 78,30 meter.
    • 27 juni » Een overvolle bus stort in een bergachtig gebied van Bolivia van een brug. Daardoor komen zeker 28 mensen om en raken 44 anderen gewond.
    • 14 juli » Een hevige storm raast over Wallonië en de streek rond Leuven. Op 1 uur tijd worden 20.500 bliksemontladingen gemeten, met pieken tot 526 ontladingen per minuut. In Elsenborn worden rukwinden tot 137km/h gemeten.
    • 30 september » De regering van Ecuador kondigt de staat van beleg af, nadat honderden agenten president Rafael Correa hadden bestookt met traangas en water toen hij ze in de hoofdstad Quito probeerde toe te spreken.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1921 » Eddie Barclay, Frans producer († 2005)
  • 1922 » Ellen Vogel, Nederlands actrice († 2015)
  • 1922 » Martin Visser, Nederlands meubelontwerper en kunstverzamelaar († 2009)
  • 1922 » Page Cavanaugh, Amerikaans jazzpianist en -zanger († 2008)
  • 1922 » Gil Merrick, Engels voetballer († 2010)
  • 1923 » Bram Grisnigt, Nederlands verzetsstrijder tijdens de Tweede Wereldoorlog († 2019)

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Franken

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Franken.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Franken.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Franken (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J. van Broekhoven, "Database Van Broekhoven", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/database-van-broekhoven/I227994.php : benaderd 18 januari 2026), "Frans Jozef Franken (1922-2010)".