Database Van Broekhoven » Theodora Elisabeth Maria Dankers (1921-2015)

Persoonlijke gegevens Theodora Elisabeth Maria Dankers 


Gezin van Theodora Elisabeth Maria Dankers

Zij is getrouwd met Petrus Hendrikus Maria Haen.

Zij zijn getrouwd op 1 juni 1948 te Loon op Zand, Noord-Brabant, Nederland, zij was toen 26 jaar oud.Bron 1

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Theodora Elisabeth Maria Dankers?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Theodora Elisabeth Maria Dankers

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Theodora Elisabeth Maria Dankers

Antonia Haans
1847-1923

Theodora Elisabeth Maria Dankers
1921-2015

1948

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. (Niet openbaar)

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 19 juni 1921 lag tussen 4,9 °C en 15,4 °C en was gemiddeld 11,0 °C. Er was 0,2 mm neerslag. Er was 1,3 uur zonneschijn (8%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1921: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,9 miljoen inwoners.
    • 3 februari » In München vindt de eerste massabijeenkomst van de NSDAP plaats.
    • 25 februari » Georgië wordt bezet door de Sovjet-Unie.
    • 13 maart » Mongolië verklaart zichzelf onafhankelijk van China.
    • 11 juli » Mongolië wordt onafhankelijk van China.
    • 1 december » Oprichting van het rooms-katholieke Apostolisch vicariaat Siberië.
    • 3 december » Oprichting van de Egyptische voetbalbond.
  • De temperatuur op 1 juni 1948 lag tussen 7,4 °C en 17,7 °C en was gemiddeld 12,1 °C. Er was 6,1 mm neerslag gedurende 6,4 uur. Er was 5,3 uur zonneschijn (32%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 4 september 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 3 juli 1946 tot 7 augustus 1948 was er in Nederland het kabinet Beel I met als eerste minister Dr. L.J.M. Beel (KVP).
  • Van 7 augustus 1948 tot 15 maart 1951 was er in Nederland het kabinet Drees - Van Schaik met als eerste ministers Dr. W. Drees (PvdA) en Mr. J.R.H. van Schaik (KVP).
  • In het jaar 1948: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 9,7 miljoen inwoners.
    • 1 mei » Encycliek Auspicia Quaedam van paus Pius XII over de wereldvrede en de problemen in Palestina.
    • 28 mei » Het tweede vliegdekschip met de naam Karel Doorman wordt in dienst gesteld.
    • 26 juni » De Berlijnse Luchtbrug wordt begonnen, nadat de Sovjet-autoriteiten op 24 juni een blokkade van Berlijn hebben ingesteld.
    • 1 september » Oprichting van de Federatie van Unitates en Bonden.
    • 1 december » Piet Roozenburg wordt wereldkampioen dammen.
    • 23 december » De zeven ter dood veroordeelden van het Proces van Tokio worden door middel van ophanging ter dood gebracht in de gevangenis van Sugamo Prison in Ikebukuro.
  • De temperatuur op 17 mei 2015 lag tussen 6,8 °C en 16,2 °C en was gemiddeld 11,9 °C. Er was 9,8 uur zonneschijn (62%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
  • Koning Willem-Alexander (Huis van Oranje-Nassau) is van 30 april 2013 tot heden vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van maandag 5 november 2012 tot donderdag 26 oktober 2017 was er in Nederland het kabinet Rutte II met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
  • In het jaar 2015: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,9 miljoen inwoners.
    • 29 januari » In Nederland dringt een gewapende man het gebouw van de Nederlandse Omroep Stichting (NOS) binnen en eist zendtijd in het achtuurjournaal. Hij wordt overmeesterd door de politie.
    • 31 mei » Laatste aflevering van het zondagavondprogramma Carlo & Irene: Life4You.
    • 23 juni » Rwanda reageert woedend op de arrestatie in Londen van de spionagebaas van het land, Karenzi Karake. De vertrouweling van president Paul Kagame werd op verzoek van Spanje gearresteerd op verdenking van genocide, misdaden tegen de menselijkheid en terrorisme.
    • 6 november » Klaasje Meijer, Marthe De Pillecyn en Hanne Verbruggen winnen K3 zoekt K3. Ze volgen Josje Huisman, Kristel Verbeke en Karen Damen op als K3.
    • 20 november » Een gijzeling in de Malinese hoofdstad Bamako kost 21 mensen het leven.
    • 2 december » In San Bernardino vallen bij een schietpartij in een zorgcentrum voor gehandicapten 14 doden.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Dankers

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Dankers.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Dankers.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Dankers (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J. van Broekhoven, "Database Van Broekhoven", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/database-van-broekhoven/I225340.php : benaderd 9 januari 2026), "Theodora Elisabeth Maria Dankers (1921-2015)".