Database Van Broekhoven » Apolonia Adriana van der Horst (1917-2007)

Persoonlijke gegevens Apolonia Adriana van der Horst 


Gezin van Apolonia Adriana van der Horst

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Apolonia Adriana van der Horst?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Apolonia Adriana van der Horst

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Apolonia Adriana van der Horst

Apolonia Adriana van der Horst
1917-2007


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 18 november 1917 lag tussen 6,7 °C en 10,0 °C en was gemiddeld 8,4 °C. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1917: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,5 miljoen inwoners.
    • 28 januari » Het Amerikaanse leger staakt de zoektocht naar Pancho Villa.
    • 2 maart » Gedwongen aftreden van tsaar Nicolaas II van Rusland.
    • 22 maart » De Verenigde Staten erkennen als eerste de voorlopige Russische regering na de val van de tsaar.
    • 30 april » Bij een vergissingsbombardement op Zierikzee komen drie personen om het leven. Een Brits vliegtuig had verkeerd genavigeerd en was in de veronderstelling boven België te vliegen.
    • 7 juni » Ten zuiden van Houten ontspoort een trein met daarin koningin Wilhelmina.
    • 14 oktober » Het Uruguayaans voetbalelftal wint ook de tweede editie van de Copa América. In de slotwedstrijd wordt naaste concurrent Argentinië met 1-0 verslagen.
  • De temperatuur op 16 december 2007 lag tussen -3,6 °C en 2,3 °C en was gemiddeld -1,2 °C. Er was 6,4 uur zonneschijn (83%). Het was vrijwel onbewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van vrijdag 7 juli 2006 tot donderdag 22 februari 2007 was er in Nederland het kabinet Balkenende III met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • Van donderdag 22 februari 2007 tot donderdag 14 oktober 2010 was er in Nederland het kabinet Balkenende IV met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • In het jaar 2007: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,3 miljoen inwoners.
    • 6 februari » De dagbladen van het Wegener concern verschijnen op tabloidformaat.
    • 7 mei » John Higgins wint het World Snooker Championship 2007 in Sheffield voor de tweede maal door Mark Selby in de finale met 18-13 te verslaan.
    • 20 mei » De hockeydames van Den Bosch worden voor de tiende keer op rij landskampioen. Bij de mannen prolongeert HC Bloemendaal de titel en worden voor de elfde keer in hun bestaan landskampioen.
    • 24 juni » Het Amerikaans voetbalelftal wint de negende editie van de CONCACAF Gold Cup door in de finale Mexico met 2-1 te verslaan.
    • 27 juni » De Ethiopische atleet Haile Gebrselassie vestigt het werelduurrecord atletiek in Ostrava: in één uur tijd loopt hij 21285 m.
    • 8 december » In Nederland wordt het 5de Junior Eurovisiesongfestival gehouden.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van der Horst


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J. van Broekhoven, "Database Van Broekhoven", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/database-van-broekhoven/I223843.php : benaderd 24 februari 2026), "Apolonia Adriana van der Horst (1917-2007)".