Database Van Broekhoven » Petrus Wilhelmus Schapendonk (1936-2018)

Persoonlijke gegevens Petrus Wilhelmus Schapendonk 


Gezin van Petrus Wilhelmus Schapendonk

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Petrus Wilhelmus Schapendonk?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Petrus Wilhelmus Schapendonk

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Petrus Wilhelmus Schapendonk

Petrus Wilhelmus Schapendonk
1936-2018


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 17 februari 1936 lag tussen -0,2 °C en 4,5 °C en was gemiddeld 2,5 °C. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 31 juli 1935 tot 24 juni 1937 was er in Nederland het kabinet Colijn III met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1936: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,5 miljoen inwoners.
    • 22 februari » Drie Hongaars-Nederlandse zussen nemen in Italië hun eerste lied Guarany Guaranà op als het Trio Lescano.
    • 1 maart » De bouw van de Amerikaanse Hooverdam wordt afgerond.
    • 18 juli » Staatsgreep van Generalísimo Franco tegen de Tweede Spaanse Republiek. Begin van de Spaanse Burgeroorlog, die zou leiden tot veertig jaar dictatuur.
    • 8 september » Verloving tussen prinses Juliana der Nederlanden en Bernhard van Lippe-Biesterfeld.
    • 5 oktober » Totstandkoming van de eerste communicatie via coax-kabel, tussen New York en Philadelphia.
    • 25 november » Duitsland en Japan sluiten het Anti-Kominternpact, dat voornamelijk gericht is tegen de Komintern (Communistische Internationale) en in het bijzonder tegen de Sovjet-Unie.
  • De temperatuur op 3 augustus 2018 lag tussen 14,3 °C en 30,7 °C en was gemiddeld 23,9 °C. Er was 13,8 uur zonneschijn (89%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
  • Koning Willem-Alexander (Huis van Oranje-Nassau) is van 30 april 2013 tot heden vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van donderdag 26 oktober 2017 tot heden was er in Nederland het kabinet Rutte III met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
  • In het jaar 2018: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 17,2 miljoen inwoners.
    • 3 januari » In Nederland gaan naar aanleiding van een westerstorm voor het eerst alle stormvloedkeringen tegelijk dicht.
    • 8 januari » Eva Jinek is uitgeroepen tot Omroepvrouw van het Jaar.
    • 27 juni » Vandaag is bekend gemaakt dat Femke Halsema de nieuwe burgemeester van Amsterdam is geworden.
    • 1 juli » Max Verstappen wint op de Red Bull Ring de GP van Oostenrijk.
    • 22 augustus » Twintig jaar na de dood van Nicky Verstappen is er op het politiebureau in Maastricht een live uitgezonden persconferentie gegeven waarin bekend werd gemaakt dat er een 'grote doorbraak is gemaakt' in de zaak. Het OM maakt bekend dat er een DNA-match is met een 55-jarige man, die ten tijde van het voorval in Simpelveld woonde. De verdachte is nog spoorloos.
    • 16 december » Het Belgisch mannen hockeyteam wordt voor het eerst wereldkampioen door, na shoot-outs, te winnen van het Nederlandse team in India.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Schapendonk


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J. van Broekhoven, "Database Van Broekhoven", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/database-van-broekhoven/I220703.php : benaderd 26 februari 2026), "Petrus Wilhelmus Schapendonk (1936-2018)".