De temperatuur op 17 december 1932 lag tussen 2,4 °C en 10,7 °C en was gemiddeld 6,5 °C. Er was 0,1 mm neerslag. Er was 6,2 uur zonneschijn (80%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
26 maart » Guillaume Lemmens wordt bisschop van Roermond na het overlijden van Laurentius Schrijnen.
6 mei » Moordaanslag op president Paul Doumer van Frankrijk in Parijs. De president sterft een dag later aan zijn verwondingen.
5 juli » Antonio de Oliveira Salazar wordt minister-president van Portugal.
11 juli » Muhammad Ali Bey al-Abid wordt president van Syrië.
18 juli » Verheffing van de Apostolische Prefectuur Padang in Nederlands-Indië tot Apostolisch vicariaat.
20 november » Aardbeving bij Uden met een sterkte van 5,0 op de Schaal van Richter.
Dag van overlijden 22 december 2017
De temperatuur op 22 december 2017 lag tussen 7,3 °C en 9,6 °C en was gemiddeld 8,6 °C. Er was 2,5 mm neerslag gedurende 6,5 uur. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 1 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
29 januari » In de Roemeense hoofdstad Boekarest protesteren meer dan 50.000 mensen tegen de aangekondigde versoepeling van de anticorruptiewetgeving.
11 maart » Na een campagneverbod voor Turkse diplomaten, ontstaan er hevige rellen tussen Turkse Nederlanders en de politie in Rotterdam. De Turkse minister voor familiezaken wordt als illegale vreemdeling Nederland uitgezet.
22 mei » Bij een aanslag in Manchester komen 22 mensen om het leven bij een concert van Ariana Grande.
23 juli » Dylan Groenewegen wint de laatste etappe naar Parijs en Chris Froome wint de Ronde van Frankrijk. Het is de vierde eindoverwinning voor de Britse wielrenner.
23 augustus » Een concert van de Amerikaanse rockband Allah-Las in de Maassilo in Rotterdam wordt afgelast vanwege terreurdreiging.
20 september » Tom Dumoulin wint als eerste Nederlandse wielrenner ooit de titel op de individuele tijdrit bij de WK wielrennen in Bergen.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: J. van Broekhoven, "Database Van Broekhoven", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/database-van-broekhoven/I220131.php : benaderd 17 februari 2026), "Josepha Lucia van de Westerlo (1932-2017)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.