Database Van Broekhoven » Elisabeth Maria Siebel (1926-2013)

Persoonlijke gegevens Elisabeth Maria Siebel 


Gezin van Elisabeth Maria Siebel

Zij is getrouwd met Sjoerd Klein.

Zij zijn getrouwd op 11 augustus 1950 te Eindhoven, Noord-Brabant, Nederland, zij was toen 24 jaar oud.Bron 1

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Elisabeth Maria Siebel?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Elisabeth Maria Siebel

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Elisabeth Maria Siebel

Egbert Siebel
1865-1953
Egbert Siebel
1887-1969

Elisabeth Maria Siebel
1926-2013

1950

Sjoerd Klein
1921-2012


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. (Niet openbaar)

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 4 maart 1926 lag tussen -0,2 °C en 7,7 °C en was gemiddeld 4,5 °C. Er was 7,6 mm neerslag. Er was 3,0 uur zonneschijn (27%). De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 4 augustus 1925 tot 8 maart 1926 was er in Nederland het kabinet Colijn I met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
  • In het jaar 1926: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,4 miljoen inwoners.
    • 23 januari » Nederland speelt in Antwerpen zijn eerste officiële hockeyinterland. Tegenstander is België, dat met 2-1 wordt verslagen.
    • 14 maart » François Morel, Canadees componist/muziekpedagoog/dirigent/pianist († 2018)
    • 9 mei » De Amerikaanse ontdekkingsreizigers Richard Byrd en Floyd Bennett vliegen als eersten over de Noordpool.
    • 20 juni » Demonstratie van de eerste, draadloze telefoon te Berlijn.
    • 23 juli » De Nationale Maatschappij der Belgische Spoorwegen (NMBS) wordt opgericht.
    • 26 september » In Oslo wordt het Ullevaal Stadion geopend.
  • De temperatuur op 11 augustus 1950 lag tussen 12,0 °C en 22,2 °C en was gemiddeld 16,9 °C. Er was 9,5 uur zonneschijn (63%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 7 augustus 1948 tot 15 maart 1951 was er in Nederland het kabinet Drees - Van Schaik met als eerste ministers Dr. W. Drees (PvdA) en Mr. J.R.H. van Schaik (KVP).
  • In het jaar 1950: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 10,0 miljoen inwoners.
    • 5 januari » Voormalig Belgisch kamerlid Ward Hermans wordt wegens zijn houding in WO II tot levenslange gevangenisstraf veroordeeld.
    • 7 februari » Wijziging van de naam van het Apostolisch vicariaat Batavia in Indonesië in Apostolisch Vicariaat Djakarta.
    • 5 mei » Kroning van koning Rama IX of Bhumibol van Thailand.
    • 22 juli » Na lang politiek gekrakeel en een volksraadpleging over zijn houding in de oorlog, betrekt de Belgische koning Leopold III weer zijn paleis in Laken.
    • 28 september » Indonesië wordt toegelaten tot de Verenigde Naties.
    • 1 november » Dogmaverklaring door Paus Pius XII betreffende de Tenhemelopneming van Maria.
  • De temperatuur op 27 november 2013 lag tussen 0,5 °C en 8,5 °C en was gemiddeld 5,6 °C. Er was 0,1 mm neerslag gedurende 0,6 uur. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van maandag 5 november 2012 tot donderdag 26 oktober 2017 was er in Nederland het kabinet Rutte II met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
  • In het jaar 2013: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,8 miljoen inwoners.
    • 20 januari » Duizenden krokodillen ontsnappen uit een Zuid-Afrikaanse krokodillenboerderij, nadat de rivier de Limpopo buiten zijn oevers is getreden.
    • 12 maart » Het Nederlandse tijdschrift de Gay Krant stopt na 34 jaargangen en in totaal 676 edities.
    • 2 juli » Spanje sluit zijn luchtruim voor een vlucht van de Boliviaanse president Evo Morales, omdat wordt verondersteld dat deze de klokkenluider Edward Snowden aan boord heeft.
    • 23 augustus » Duizenden mensen komen af op de bijzetting van Florin Cioaba, de Koning der Zigeuners die de Roma-gemeenschap in Roemenië leidde.
    • 9 september » Het Van Gogh Museum heeft een nieuw schilderij van Vincent van Gogh ontdekt: Zonsondergang bij Montmajour.
    • 19 november » De officier van justitie in Boekarest eist 18 jaar celstraf tegen Radu Dogaru, een van de hoofdverdachten van de diefstal van zeven schilderijen uit de Kunsthal Rotterdam.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Siebel

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Siebel.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Siebel.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Siebel (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J. van Broekhoven, "Database Van Broekhoven", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/database-van-broekhoven/I219135.php : benaderd 11 januari 2026), "Elisabeth Maria Siebel (1926-2013)".