Database Van Broekhoven » Wilhelmina Bernardina van Son (1906-1983)

Persoonlijke gegevens Wilhelmina Bernardina van Son 


Gezin van Wilhelmina Bernardina van Son

(1) Zij is getrouwd met Arnoldus Johannes Theodorus Anrochte.

Zij zijn getrouwd op 19 november 1930 te Amsterdam, Noord-Holland, Nederland, zij was toen 24 jaar oud.Bron 1


(2) Zij is getrouwd met Hendrikus Johannes Wilhelmus le Febre.

Zij zijn getrouwd op 30 maart 1967 te Huizen, Noord-Holland, Nederland, zij was toen 60 jaar oud.Bron 1

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Wilhelmina Bernardina van Son?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Wilhelmina Bernardina van Son

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Wilhelmina Bernardina van Son


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. (Niet openbaar)

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 28 mei 1906 lag tussen 11,4 °C en 19,1 °C en was gemiddeld 15,5 °C. Er was 0,3 mm neerslag. Er was 4,0 uur zonneschijn (25%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
  • In het jaar 1906: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,5 miljoen inwoners.
    • 7 februari » Benoeming van Désiré-Joseph Mercier tot aartsbisschop van Mechelen en primaat van de Belgische kerkprovincie.
    • 10 maart » In het Franse Courrières komen bij een grote mijnramp 1100 mijnwerkers om.
    • 26 maart » De Electrotechnische Vereeniging (ETV) wordt opgericht.
    • 18 april » San Francisco wordt getroffen door een zware aardbeving.
    • 19 april » Maurice Brébart en Fernand Oedenkoven stichten de krant La Dernière Heure.
    • 6 december » De Britse overheid verleent zelfbestuur aan de vroegere boerenrepubliek Transvaal.
  • De temperatuur op 30 maart 1967 lag tussen 1,8 °C en 9,0 °C en was gemiddeld 4,6 °C. Er was 9,6 mm neerslag gedurende 5,3 uur. Er was 2,8 uur zonneschijn (22%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 22 november 1966 tot 5 april 1967 was er in Nederland het kabinet Zijlstra met als eerste minister Prof. dr. J. Zijlstra (ARP).
  • Van 5 april 1967 tot dinsdag 6 juli 1971 was er in Nederland het kabinet De Jong met als eerste minister P.J.S. de Jong (KVP).
  • In het jaar 1967: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 12,5 miljoen inwoners.
    • 2 januari » Voor het eerst wordt reclame uitgezonden op de Nederlandse televisie.
    • 6 mei » Oprichting van de Leusder zwem- en poloclub De Haaien.
    • 10 mei » Oprichting van de Alkmaar Zaanstreek-combinatie (AZ '67), de voorloper van het huidige AZ, na een fusie tussen Alkmaar '54 en FC Zaanstreek.
    • 22 september » Radio-Biafra meldt dat een staatsgreep gericht tegen het regime van kolonel Chukwuemeka Ojukwu in de republiek Biafra is verijdeld en dat de samenzweerders zijn gearresteerd.
    • 9 oktober » Het eerste bloot op de Nederlandse televisie: Phil Bloom poseert naakt in het VPRO-programma Hoepla.
    • 3 december » De eerste geslaagde harttransplantatie wordt door een team onder leiding van chirurg Christiaan Barnard uitgevoerd in het Groote Schuur Ziekenhuis in Kaapstad.
  • De temperatuur op 23 december 1983 lag tussen 5,9 °C en 10,1 °C en was gemiddeld 9,0 °C. Er was 1,3 mm neerslag gedurende 0,6 uur. Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van donderdag 4 november 1982 tot maandag 14 juli 1986 was er in Nederland het kabinet Lubbers I met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • In het jaar 1983: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 14,3 miljoen inwoners.
    • 12 januari » Op de BRT wordt de eerste aflevering van het spelprogramma Hoger, lager uitgezonden.
    • 30 mei » Bij een explosie in de kruitfabriek van Muiden komen drie mensen om het leven.
    • 22 juni » Journaliste José Toirkens van NRC Handelsblad ontvangt de Anne Vondelingprijs 1982 uit handen van de fractievoorzitter van de PvdA in de Tweede Kamer, Joop den Uyl.
    • 21 september » Het Nederlands voetbalelftal speelt in Brussel met 1-1 gelijk tegen België. Nieuwkomer Marco van Basten scoort na rust voor Oranje. Adri van Tiggelen (FC Groningen) maakt zijn debuut voor Oranje.
    • 12 oktober » Het Nederlands voetbalelftal buigt in Dublin een 2-0-achterstand tegen Ierland om in een 3-2-overwinning. Ruud Gullit (tweemaal) en Marco van Basten scoren na rust voor Oranje in het EK-kwalificatieduel. Verdediger Sonny Silooy (Ajax) maakt zijn debuut voor Oranje.
    • 14 december » Dichteres Vasalis krijgt in Muiden de P.C. Hooftprijs uitgereikt uit handen van minister Elco Brinkman van Cultuur.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van Son

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Van Son.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Van Son.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Van Son (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J. van Broekhoven, "Database Van Broekhoven", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/database-van-broekhoven/I218337.php : benaderd 7 maart 2026), "Wilhelmina Bernardina van Son (1906-1983)".