Database Van Broekhoven » Catharina van Hattem (1913-2009)

Persoonlijke gegevens Catharina van Hattem 


Gezin van Catharina van Hattem

Zij is getrouwd met Dirk Bebelaar.

Zij zijn getrouwd op 14 december 1939 te Jakarta, Jakarta, Indonesie, zij was toen 26 jaar oud.Bron 1

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Catharina van Hattem?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Catharina van Hattem

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Catharina van Hattem

Alida Taffijn
1858-1904

Catharina van Hattem
1913-2009

1939

Dirk Bebelaar
1913-1945


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. (Niet openbaar)

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 3 oktober 1913 lag tussen 8,7 °C en 17,9 °C en was gemiddeld 13,3 °C. Er was 5,6 uur zonneschijn (49%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1913: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,1 miljoen inwoners.
    • 25 februari » Oprichting van voetbalclub AGOVV.
    • 24 maart » Het Nederlands elftal wint voor het eerst van Engeland. In Den Haag wordt het 2-1 door twee doelpunten van Huug de Groot.
    • 10 april » Oprichting van de Bulgaarse voetbalclub Slavia Sofia.
    • 23 augustus » In Kopenhagen wordt het beeld van de kleine zeemeermin onthuld, gemaakt door de beeldhouwer Edward Eriksen (1876-1959).
    • 10 september » Eerste autoweg van kust tot kust wordt geopend in de Verenigde Staten.
    • 14 december » Kreta wordt officieel geannexeerd door Griekenland.
  • De temperatuur op 14 december 1939 lag tussen -0,4 °C en 1,7 °C en was gemiddeld 0,8 °C. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 24 juni 1937 tot 25 juli 1939 was er in Nederland het kabinet Colijn IV met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • Van 25 juli 1939 tot 10 augustus 1939 was er in Nederland het kabinet Colijn V met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • Van 10 augustus 1939 tot 3 september 1940 was er in Nederland het kabinet De Geer II met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
  • In het jaar 1939: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,7 miljoen inwoners.
    • 2 maart » Kardinaal Eugenio Pacelli wordt op zijn 63ste verjaardag gekozen tot Paus Pius XII.
    • 14 maart » Gesteund door Adolf Hitler roepen Slowaakse separatisten de onafhankelijkheid uit van Slowakije, die een vazalstaat van nazi-Duitsland wordt.
    • 26 augustus » Verregaande autonomie voor Banat en Kroatië binnen het koninkrijk Joegoslavië na onderhandelingen met de Kroatische boerenpartij.
    • 17 september » De Sovjet-Unie valt Polen binnen (Sovjet-aanval op Polen)
    • 31 oktober » Een Vlaams actiecomité publiceert het manifest 'Vrede door neutraliteit' dat, zoals de titel al zegt, de stelling verdedigt dat alleen een consequente neutraliteitspolitiek België uit de oorlog kan houden.
    • 9 november » Venlo-incident, Twee Engelse spionnen werden vanaf Nederlands grondgebied bij de grensovergang Venlo-Herongen ontvoerd naar nazi-Duitsland door een Duits overvalcommando. Hierdoor werd Nederland, toen nog neutraal, zijdelings betrokken bij de Tweede Wereldoorlog.
  • De temperatuur op 19 december 2009 lag tussen -11,5 °C en -4,7 °C en was gemiddeld -7,9 °C. Er was 0,5 mm neerslag gedurende 1,5 uur. Er was 3,9 uur zonneschijn (50%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van donderdag 22 februari 2007 tot donderdag 14 oktober 2010 was er in Nederland het kabinet Balkenende IV met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • In het jaar 2009: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,5 miljoen inwoners.
    • 1 januari » Slowakije heeft de euro als wettelijk betaalmiddel.
    • 8 mei » Immunoloog Mark Waer is verkozen tot nieuwe rector van de Katholieke Universiteit Leuven.
    • 23 mei » VfL Wolfsburg wordt voor de eerste keer in haar geschiedenis kampioen van Duitsland na een 5-1 winst tegen Werder Bremen
    • 9 augustus » Volgens de Venezolaanse president Hugo Chávez zijn Colombiaanse troepen de grensrivier Orinoco overgestoken en Venezuela binnengevallen.
    • 11 november » Onbekenden doden sjeikh Mohamed Abdi Aware in Bossasso, in het noorden van Somalië, vermoedelijk uit wraak voor het feit dat hij als rechter tientallen piraten, mensensmokkelaars en militante moslims achter de tralies heeft gezet in de semi-autonome regio Puntland.
    • 17 november » De door Somalische piraten gekaapte Spaanse vissersboot Alakrana wordt na ruim zes weken vrijgelaten. Aan boord van de tonijnvisser zijn 36 opvarenden.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van Hattem


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J. van Broekhoven, "Database Van Broekhoven", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/database-van-broekhoven/I217145.php : benaderd 2 januari 2026), "Catharina van Hattem (1913-2009)".