Database Van Broekhoven » Dingeman de Wijs (1927-2007)

Persoonlijke gegevens Dingeman de Wijs 


Gezin van Dingeman de Wijs

Hij is getrouwd met Johanna Lucia van Kuijck.

Zij zijn getrouwd.Bron 1


Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Dingeman de Wijs?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Dingeman de Wijs

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Dingeman de Wijs


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. (Niet openbaar)

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 14 maart 1927 was gemiddeld 3,3 °C. Er was 0,4 uur zonneschijn (3%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
  • In het jaar 1927: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,5 miljoen inwoners.
    • 11 mei » De Academy of Motion Picture Arts and Sciences, de "Academy" die de Oscars uitreikt, wordt opgericht.
    • 20 juni » Paus Pius XI creëert twee nieuwe kardinalen, onder wie de Belgische aartsbisschop van Mechelen Jozef Van Roey.
    • 21 juli » Alfredo Binda wordt op de Nürburgring de eerste officiële wereldkampioen wielrennen.
    • 31 oktober » Openstelling van de oude spoorweghefbrug De Hef over de Koningshaven in Rotterdam.
    • 1 november » In Lima verliest het Peruviaans voetbalelftal de allereerste officiële interland uit de geschiedenis van het Zuid-Amerikaanse land met 4-0 van Uruguay.
    • 12 november » Leon Trotski wordt uit de communistische partij van de Sovjet-Unie gezet. Stalin is nu feitelijk alleenheerser.
  • De temperatuur op 24 februari 2007 lag tussen 7,8 °C en 12,4 °C en was gemiddeld 9,3 °C. Er was 4,4 mm neerslag gedurende 4,1 uur. Er was 1,1 uur zonneschijn (10%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van vrijdag 7 juli 2006 tot donderdag 22 februari 2007 was er in Nederland het kabinet Balkenende III met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • Van donderdag 22 februari 2007 tot donderdag 14 oktober 2010 was er in Nederland het kabinet Balkenende IV met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • In het jaar 2007: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,3 miljoen inwoners.
    • 8 mei » Het eerste nummer van het gratis dagblad DAG verschijnt.
    • 19 mei » VfB Stuttgart wordt kampioen van Duitsland, net voor FC Schalke 04.
    • 1 juni » RTL zendt sinds vandaag alle programma's uit in breedbeeld.
    • 17 juli » TAM Linhas Aéreas-vlucht 3054 crasht bij de landing tijdens regen in São Paulo. Dit is met 199 slachtoffers het dodelijkste luchtvaartongeval dat gebeurd is in Brazilië.
    • 28 juli » De 83ste 24 uur van Spa-Francorchamps wordt gehouden.
    • 28 augustus » Abdullah Gül wordt door het Turkse parlement gekozen tot de 11e president van Turkije.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1924 » Paul Huf, Nederlands fotograaf († 2002)
  • 1925 » John Jacobs, Engels golfspeler († 2017)
  • 1926 » François Morel, Canadees componist/muziekpedagoog/dirigent/pianist († 2018)
  • 1927 » Joop Wolff, Nederlands verzetsstrijder, journalist en communistisch politicus († 2007)
  • 1928 » Florentino Feliciano, Filipijns rechtsgeleerde en rechter († 2015)
  • 1928 » Frank Borman, Amerikaans astronaut

Bron: Wikipedia


Over de familienaam De Wijs

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam De Wijs.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over De Wijs.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam De Wijs (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J. van Broekhoven, "Database Van Broekhoven", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/database-van-broekhoven/I209515.php : benaderd 25 februari 2026), "Dingeman de Wijs (1927-2007)".