De temperatuur op 10 juli 1921 lag tussen 12,9 °C en 29,5 °C en was gemiddeld 21,4 °C. Er was 14,5 uur zonneschijn (88%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
23 januari » Oprichting van de Spaanse voetbalclub Deportivo Alavés.
3 februari » In München vindt de eerste massabijeenkomst van de NSDAP plaats.
25 februari » Georgië wordt bezet door de Sovjet-Unie.
24 mei » De Belgische regering verleent het stakingsrecht aan de vakbonden.
11 juli » Mongolië wordt onafhankelijk van China.
8 september » Eerste Miss America-verkiezing.
Trouwdag 1 juli 1948
De temperatuur op 1 juli 1948 lag tussen 10,6 °C en 14,4 °C en was gemiddeld 12,7 °C. Er was 13,9 mm neerslag gedurende 9,6 uur. Er was -0,1 uur zonneschijn (0%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
Van 3 juli 1946 tot 7 augustus 1948 was er in Nederland het kabinet Beel I met als eerste minister Dr. L.J.M. Beel (KVP).
Van 7 augustus 1948 tot 15 maart 1951 was er in Nederland het kabinet Drees - Van Schaik met als eerste ministers Dr. W. Drees (PvdA) en Mr. J.R.H. van Schaik (KVP).
17 januari » Op het Britse schip Renville wordt een wapenstilstandsovereenkomst gesloten tussen Nederland en Indonesië.
30 januari » De Indiase pacifist en leider Mahatma Gandhi wordt vermoord door een hindoe-extremist.
18 februari » Éamon de Valera treedt af als Taoiseach van Ierland.
6 maart » Inval van het Arabische bevrijdingsleger van Fawzi al-Qawuqji in Palestina.
26 juli » Het Luxemburgs voetbalelftal behaalt de grootste overwinning uit zijn geschiedenis door Afghanistan bij de Olympische Spelen met 6-0 te verslaan.
1 september » Oprichting van de Federatie van Unitates en Bonden.
Dag van overlijden 27 oktober 2009
De temperatuur op 27 oktober 2009 lag tussen 10,2 °C en 15,8 °C en was gemiddeld 12,2 °C. Er was 2,9 uur zonneschijn (29%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
Van donderdag 22 februari 2007 tot donderdag 14 oktober 2010 was er in Nederland het kabinet Balkenende IV met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
19 april » Voetbalclub AZ wordt voor de tweede keer in de clubhistorie kampioen van de Nederlandse Eredivisie.
14 mei » De Karelsprijs wordt toegekend aan Andrea Riccardi, stichter van de Sint-Egidiusgemeenschap.
16 mei » FC Internazionale Milano wordt voor de 17e keer in haar bestaan landskampioen van Italië. Het betekende voor Internazionale alweer de 4e landstitel op rij.
15 juni » Ingebruikname van de HSL 4 door de IR-trein tussen station Antwerpen-Centraal en station Noorderkempen (in Brecht). Deze verbinding wordt gereden door een speciale treinsamenstelling, nl. een HLE 13-locomotief in het midden en een M6-stuurstandrijtuig aan elk uiteinde.
24 september » In Barendrecht botsen twee goederentreinen op elkaar. Een van de machinisten komt om het leven.
28 oktober » De NASA lanceert de raket Ares I-X, de eerste testvlucht van het Ares I-programma, dat onderdeel is van het Project Constellation.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: J. van Broekhoven, "Database Van Broekhoven", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/database-van-broekhoven/I209126.php : benaderd 23 januari 2026), "Johanna Maria de Leijer (1921-2009)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.