De temperatuur op 6 juni 1925 lag tussen 12,3 °C en 26,7 °C en was gemiddeld 19,6 °C. Er was 13,4 uur zonneschijn (81%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
Van 4 augustus 1925 tot 8 maart 1926 was er in Nederland het kabinet Colijn I met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
14 maart » John Jacobs, Engels golfspeler († 2017)
12 april » Oprichting van de Boliviaanse voetbalclub Club Bolívar.
7 juli » Oprichting van de Belgische voetbalclub Koninklijke White Star Club Lauwe.
21 juli » In Dayton Tennessee, wordt middelbareschoolleraar biologie John T. Scopes schuldig bevonden aan het onderwijzen van de evolutietheorie in zijn klas. Hij krijgt een boete van $100.
25 juli » Opening van het Estadio Heliodoro Rodríguez López in Santa Cruz de Tenerife, Spanje.
31 oktober » Ahmad Sjah Qajar, de laatste sjah van de dynastie der Kadjaren van Iran wordt afgezet
Trouwdag 28 november 1946
De temperatuur op 28 november 1946 lag tussen 4,8 °C en 9,4 °C en was gemiddeld 7,4 °C. Er was 0,9 uur zonneschijn (11%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
Van 24 juni 1945 tot 3 juli 1946 was er in Nederland het kabinet Schermerhorn - Drees met als eerste ministers Prof. ir. W. Schermerhorn (VDB) en W. Drees (PvdA).
Van 3 juli 1946 tot 7 augustus 1948 was er in Nederland het kabinet Beel I met als eerste minister Dr. L.J.M. Beel (KVP).
10 februari » Het Argentijns voetbalelftal wint voor de achtste keer de Copa América door in de slotwedstrijd met 2-0 te winnen van Brazilië.
26 februari » Oprichting JOVD.
21 mei » De KLM begint als eerste luchtvaartmaatschappij op het Europese vasteland een luchtdienst op New York.
5 juli » De bikini wordt geïntroduceerd.
11 september » In Nederland wordt de Operatie Black Tulip gestart.
23 december » België - Oprichting van de Raad van State, als een rechtsprekend college buiten de rechterlijke orde.
Dag van overlijden 1 augustus 2017
De temperatuur op 1 augustus 2017 lag tussen 12,5 °C en 22,7 °C en was gemiddeld 17,8 °C. Er was 2,6 uur zonneschijn (17%). Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 1 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
1 januari » In de nacht van 31 december 2016 op 1 januari 2017 wordt er een terroristische aanslag gepleegd op nachtclub Reina in Istanboel. Hierbij komen 39 mensen om en raken er 69 gewond.
8 januari » Sven Kramer is voor de negende keer Europees Kampioen allround schaatsen geworden. Jan Blokhuijsen pakt in Thialf het zilver. Bart Swings verovert het brons.
2 april » Philippe Gilbert wint de 101ste editie van de Ronde van Vlaanderen.
12 mei » Voetbalclub Chelsea wint voor de zesde keer de Engelse landstitel door in de 36ste speelronde met 1-0 te winnen van West Bromwich Albion door een late treffer van invaller Michy Batshuayi.
5 juni » Montenegro wordt lid van de NAVO.
29 september » De politie vindt drugs en wapens bij invallen in de clubhuizen van de motorclub Satudarah in Apeldoorn en Beverwijk.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: J. van Broekhoven, "Database Van Broekhoven", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/database-van-broekhoven/I20176.php : benaderd 10 januari 2026), "Helena Jacoba van Broekhoven (1925-2017)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.