Database Van Broekhoven » Johannes Adrianus Cornelis van Wezel (1917-1986)

Persoonlijke gegevens Johannes Adrianus Cornelis van Wezel 


Gezin van Johannes Adrianus Cornelis van Wezel

Hij is getrouwd met Maria Johanna de Volder.

Zij zijn getrouwd op 9 juli 1946 te Goirle, Noord-Brabant, Nederland, hij was toen 29 jaar oud.Bron 1

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johannes Adrianus Cornelis van Wezel?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Johannes Adrianus Cornelis van Wezel

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Johannes Adrianus Cornelis van Wezel

Johannes Adrianus Cornelis van Wezel
1917-1986

1946

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. (Niet openbaar)

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 18 juni 1917 lag tussen 15,6 °C en 29,4 °C en was gemiddeld 21,8 °C. Er was 31,4 mm neerslag. Er was 7,8 uur zonneschijn (47%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1917: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,5 miljoen inwoners.
    • 26 februari » In Utrecht wordt de eerste Jaarbeurs gehouden.
    • 2 maart » Gedwongen aftreden van tsaar Nicolaas II van Rusland.
    • 1 mei » Oprichting van de Congregatie voor de Oosterse Kerken van de Romeinse Curie door paus Benedictus XV.
    • 2 november » De Balfour-verklaring belooft de Joodse zionisten Britse hulp bij de opbouw van een 'nationaal tehuis' in Palestina.
    • 7 november » Begin van de Oktoberrevolutie: Lenin, de aanvoerder van de bolsjewieken, leidt de communisten in een vrijwel bloedeloze staatsgreep tegen de Voorlopige Regering. (In Rusland gold toentertijd de juliaanse kalender en volgens die kalender was het toen 25 oktober.)
    • 12 december » Het algemeen kiesrecht voor mannen werd in Nederland ingevoerd.
  • De temperatuur op 9 juli 1946 lag tussen 6,8 °C en 22,3 °C en was gemiddeld 15,7 °C. Er was 6,6 uur zonneschijn (40%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 24 juni 1945 tot 3 juli 1946 was er in Nederland het kabinet Schermerhorn - Drees met als eerste ministers Prof. ir. W. Schermerhorn (VDB) en W. Drees (PvdA).
  • Van 3 juli 1946 tot 7 augustus 1948 was er in Nederland het kabinet Beel I met als eerste minister Dr. L.J.M. Beel (KVP).
  • In het jaar 1946: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 9,3 miljoen inwoners.
    • 17 januari » De Veiligheidsraad van de Verenigde Naties komt in Londen voor het eerst bijeen.
    • 12 april » Syrië wordt onafhankelijk van Frankrijk.
    • 30 juni » Op het atol Bikini in de Stille Oceaan verwoest een proefexplosie van de atoombom meer dan 200 afgedankte schepen.
    • 11 september » In Nederland wordt de Operatie Black Tulip gestart.
    • 24 oktober » De eerste foto van de Aarde vanuit de Ruimte wordt gemaakt met behulp van een V2-raket. De raket werd gelanceerd vanaf de Amerikaanse lanceerbasis White Sands, maakte de foto's vanaf een hoogte van 105 kilometer en viel vervolgens weer terug naar de Aarde.
    • 1 november » Priesterwijding van Karol Wojtyła in Kraków.
  • De temperatuur op 3 september 1986 lag tussen 10,1 °C en 15,8 °C en was gemiddeld 13,0 °C. Er was 12,2 mm neerslag gedurende 4,7 uur. Er was 3,1 uur zonneschijn (23%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van donderdag 4 november 1982 tot maandag 14 juli 1986 was er in Nederland het kabinet Lubbers I met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • Van dinsdag 4 november 1986 tot dinsdag 7 november 1989 was er in Nederland het kabinet Lubbers II met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • In het jaar 1986: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 14,5 miljoen inwoners.
    • 15 februari » Een periode van onrust begint op de Filipijnen als het parlement Ferdinand Marcos aanwijst als winnaar van de verkiezingen van 8 dagen daarvoor.
    • 5 april » In een Berlijnse discotheek ontploft een bom; er vallen drie doden en 155 gewonden.
    • 21 april » De Amerikaanse televisiejournalist Geraldo Rivera opent live op tv voor de ogen van een miljoenenpubliek de "geheime" kluis van Al Capone.
    • 22 juni » Sovjet-atleet Joeri Sedych verbetert in Tallinn zijn eigen wereldrecord kogelslingeren (86,34 meter) met een worp van 86,66 meter.
    • 10 december » Elie Wiesel krijgt de Nobelprijs voor de Vrede.
    • 22 december » Andrej Sacharov en zijn vrouw Jelena Bonner keren na zeven jaar ballingschap terug in Moskou.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van Wezel


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J. van Broekhoven, "Database Van Broekhoven", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/database-van-broekhoven/I188819.php : benaderd 23 februari 2026), "Johannes Adrianus Cornelis van Wezel (1917-1986)".