Database Van Broekhoven » Cornelia van Aldere (1884-1947)

Persoonlijke gegevens Cornelia van Aldere 


Gezin van Cornelia van Aldere

Zij is getrouwd met Hendrik de Leeuw.

Zij zijn getrouwd op 23 april 1909 te Gilze en Rijen, Noord-Brabant, Nederland, zij was toen 24 jaar oud.Bron 1


Kind(eren):

  1. Petrus de Leeuw  1912-1997
  2. Maria Adriana de Leeuw  1914-1968 
  3. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Cornelia van Aldere?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Cornelia van Aldere

Cornelia van Aldere
1884-1947

1909

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. (Niet openbaar)

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 8 augustus 1884 lag rond de 26,6 °C. De winddruk was 3 kgf/m2 en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 35%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
  • In het jaar 1884: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
    • 4 januari » Oprichting van de Fabian Society.
    • 14 maart » Harald Hansen, Deens voetballer († 1927)
    • 13 mei » De American Institute of Electrical Engineers (AIEE), voorloper van de IEEE wordt opgericht.
    • 16 juni » Jules Malou wordt premier van België.
    • 15 oktober » Opening van de spoorlijn tussen Winterswijk en Neede.
    • 6 december » Het Washington Monument is voltooid.
  • De temperatuur op 23 april 1909 lag tussen 7,9 °C en 15,5 °C en was gemiddeld 11,5 °C. Er was 6,0 mm neerslag. Er was 8,6 uur zonneschijn (60%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1909: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,8 miljoen inwoners.
    • 2 januari » President S. Hylkema van de Friese IJsbond zet het licht op groen voor de start van de eerste Elfstedentocht. Van de 48 deelnemers halen er slechts negen de finish van de 200 km lange tocht op dooi-ijs. Winnaar wordt de 24-jarige theologiestudent Minne Hoekstra uit Warga (13 uur en 50 minuten).
    • 21 februari » De Rotterdamse politie stelt een rijwielbrigade in.
    • 17 maart » Aanvaring tussen Duits en Noors schip bij de ingang van de Nieuwe Waterweg, acht doden.
    • 1 september » De eerste Nijmeegse Vierdaagse gaat van start.
    • 12 september » De Duitser Max Wolf maakt de eerste fotografische opname van de komeet Halley.
    • 23 december » Albert I van België wordt koning.
  • De temperatuur op 19 februari 1947 lag tussen -7,6 °C en -3,6 °C en was gemiddeld -5,5 °C. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 3 juli 1946 tot 7 augustus 1948 was er in Nederland het kabinet Beel I met als eerste minister Dr. L.J.M. Beel (KVP).
  • In het jaar 1947: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 9,5 miljoen inwoners.
    • 28 april » Thor Heyerdahl begint vanuit Peru aan zijn reis aan boord van een balsavlot, de Kon Tiki.
    • 6 juni » Tjeerd van der Weide, voormalig NSB-burgemeester van Velsen wordt na een ter dood veroordeling geëxecuteerd voor zijn daden tijdens de Tweede Wereldoorlog.
    • 7 juni » Oprichting van de Roemeense voetbalclub Steaua Boekarest.
    • 14 augustus » India en Pakistan worden onafhankelijk van Groot-Brittannië.
    • 7 oktober » Bisschopswijding van Antonius Hanssen, bisschop-coadjutor van Roermond.
    • 30 december » Koning Michael van Roemenië doet afstand van de troon, onder druk van de communisten, aldus de verklaring die hij aflegt.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van Aldere


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J. van Broekhoven, "Database Van Broekhoven", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/database-van-broekhoven/I182893.php : benaderd 21 februari 2026), "Cornelia van Aldere (1884-1947)".