Database Van Broekhoven » Joannes Theodorus Cornelis Hamers (1928-2002)

Persoonlijke gegevens Joannes Theodorus Cornelis Hamers 


Gezin van Joannes Theodorus Cornelis Hamers

Hij is getrouwd met Louisa Antonia Francisca Philomena van Beers.

Zij zijn getrouwd.Bron 1

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Joannes Theodorus Cornelis Hamers?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Joannes Theodorus Cornelis Hamers

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Joannes Theodorus Cornelis Hamers


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. (Niet openbaar)

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 8 juni 1928 lag tussen 10,0 °C en 16,8 °C en was gemiddeld 13,0 °C. Er was 9,5 mm neerslag. Er was 2,2 uur zonneschijn (13%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
  • In het jaar 1928: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,6 miljoen inwoners.
    • 28 februari » De Indiase natuurkundige Chandrasekhara Raman ontdekt het naar hem vernoemde ramaneffect.
    • 28 februari » Totstandkoming eerste radiotelefonische verbinding tussen Nederland en Nederlands-Indië via Radio Kootwijk
    • 11 maart » Voor de eerste maal kan op de radio, dankzij de AVRO, worden geluisterd naar het verslag van een voetbalwedstrijd, Nederland-België. De verslaggever in het Olympisch Stadion in Amsterdam is Han Hollander.
    • 1 april » Oprichting van Van Doorne's AanhangwagenFabriek, later bekend als Van Doorne's AutomobielFabriek (DAF).
    • 13 juli » Bij een mijngasontploffing in de Staatsmijn Hendrik in Limburg (Nederland) vallen dertien doden.
    • 11 augustus » Marie Braun wint tijdens de Olympische Spelen van Amsterdam goud op de 100 meter rugslag. Ook ruiter Charles Pahud de Mortanges, de ruiterequipe en bokser Bep van Klaveren winnen goud.
  • De temperatuur op 21 mei 2002 lag tussen 14,2 °C en 25,5 °C en was gemiddeld 19,7 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Er was 8,5 uur zonneschijn (53%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van maandag 3 augustus 1998 tot maandag 22 juli 2002 was er in Nederland het kabinet Kok II met als eerste minister W. Kok (PvdA).
  • Van maandag 22 juli 2002 tot dinsdag 27 mei 2003 was er in Nederland het kabinet Balkenende I met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • In het jaar 2002: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,1 miljoen inwoners.
    • 14 februari » Schaatsster Andrea Nuyt verbetert in Salt Lake City haar eigen en ruim twee weken oude Nederlands record op de 500 meter (37,76 seconden) en zet een tijd van 37,54 op de klokken.
    • 15 mei » Real Madrid wint de Champions League. In de finale in Glasgow is de Spaanse voetbalclub met 2-1 te sterk voor het Duitse Bayer Leverkusen.
    • 22 juni » Een aardbeving van 6,5 op de schaal van Richter doodt meer dan 261 mensen in West-Iran.
    • 2 augustus » Bij de Europese kampioenschappen in Berlijn verbetert de Nederlandse zwemmer Pieter van den Hoogenband zijn eigen Europese record op de 200 meter vrije slag tot 1.44,89.
    • 8 september » In Keulen wint de Nederlandse hockeyploeg voor de zesde keer de Champions Trophy.
    • 14 september » De Amerikaanse atleet Tim Montgomery verbetert het ruim drie jaar oude record op de 100 m sprint met 0,01 sec en brengt het op 9,78 sec.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1925 » Barbara Bush, echtgenote van Amerikaans president George Bush, moeder van president George Bush jr. († 2018)
  • 1926 » Fred Kaps, Nederlands goochelaar († 1980)
  • 1927 » Jerry Stiller, Amerikaans acteur († 2020)
  • 1928 » Gustavo Gutierrez, Peruaans katholiek bevrijdingstheoloog
  • 1929 » Gastone Moschin, Italiaans acteur († 2017)
  • 1930 » Robert Aumann, Israëlisch wiskundige en Nobelprijswinnaar

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Hamers

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Hamers.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Hamers.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Hamers (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J. van Broekhoven, "Database Van Broekhoven", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/database-van-broekhoven/I181801.php : benaderd 24 februari 2026), "Joannes Theodorus Cornelis Hamers (1928-2002)".