Database Van Broekhoven » Hendrikus Vorstenbosch (1906-1969)

Persoonlijke gegevens Hendrikus Vorstenbosch 


Gezin van Hendrikus Vorstenbosch

Hij is getrouwd met Johanna Elisabeth van Iersel.

Zij zijn getrouwd op 11 oktober 1928 te Udenhout, Noord-Brabant, Nederland, hij was toen 22 jaar oud.Bron 1


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Hendrikus Vorstenbosch?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Hendrikus Vorstenbosch

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Hendrikus Vorstenbosch


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. (Niet openbaar)

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 19 maart 1906 lag tussen 0,8 °C en 7,2 °C en was gemiddeld 3,6 °C. Er was 0,2 mm neerslag. Er was 6,6 uur zonneschijn (55%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
  • In het jaar 1906: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,5 miljoen inwoners.
    • 1 januari » Het Nederlands Verbond van Vakverenigingen (NVV) wordt opgericht. Henri Polak wordt voorzitter.
    • 18 februari » Oprichting van het Belgisch olympisch comité. In 1978 hernoemd tot Belgisch Olympisch en Interfederaal Comité.
    • 19 mei » Oprichting van de Engelse voetbalclub Southend United.
    • 15 juni » Aanvaring tussen twee schepen nabij Den Helder, 11 doden.
    • 3 september » De Vereniging Natuurmonumenten doet haar eerste aankoop, het Naardermeer.
    • 10 december » Theodore Roosevelt krijgt de Nobelprijs voor de Vrede.
  • De temperatuur op 11 oktober 1928 lag tussen 3,5 °C en 13,7 °C en was gemiddeld 8,9 °C. Er was 18,5 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
  • In het jaar 1928: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,6 miljoen inwoners.
    • 12 juni » Sanatorium Zonnestraal in Hilversum wordt geopend.
    • 18 juni » Amelia Earhart vliegt als eerste vrouw over de Atlantische Oceaan, als passagier.
    • 28 juli » Prins Hendrik opent de Olympische Spelen in Amsterdam.
    • 9 augustus » Tijdens de Olympische Spelen in Amsterdam wint de Nederlandse gymnastiekploeg goud. Zij zijn de eerste Nederlandse vrouwelijke olympische kampioenen.
    • 29 augustus » Oprichting van de Hondurese voetbalclub Club Deportivo Motagua uit de hoofdstad Tegucigalpa.
    • 21 oktober » Opening van het Stadio Sandro Cabassi in Carpi, Italië.
  • De temperatuur op 25 augustus 1969 lag tussen 9,7 °C en 15,4 °C en was gemiddeld 12,7 °C. Er was 5,8 mm neerslag gedurende 2,9 uur. Er was 0,1 uur zonneschijn (1%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 5 april 1967 tot dinsdag 6 juli 1971 was er in Nederland het kabinet De Jong met als eerste minister P.J.S. de Jong (KVP).
  • In het jaar 1969: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 12,8 miljoen inwoners.
    • 25 maart » John Lennon en Yoko Ono beginnen aan hun eerste zogenoemde Bed-In for Peace in het Amsterdamse Hilton hotel.
    • 23 mei » De Lauwerszee wordt afgesloten en wordt vanaf nu Lauwersmeer genoemd.
    • 15 juni » Romuald Klim scherpt in Boedapest het wereldrecord kogelslingeren (73,76 meter) van Gyula Zsivótzky aan tot 74,52 meter.
    • 21 juli » De Amerikaan Neil Armstrong zet als eerste mens ooit voet op de Maan.
    • 8 augustus » Fotograaf Iain MacMillan maakt een van de meest iconische foto’s uit de muziekgeschiedenis door The Beatles vast te leggen op het zebrapad van Abbey Road in Londen.
    • 10 augustus » De Nederlandse wielrenner Harm Ottenbros wordt in Zolder wereldkampioen wielrennen.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Vorstenbosch


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J. van Broekhoven, "Database Van Broekhoven", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/database-van-broekhoven/I177610.php : benaderd 13 januari 2026), "Hendrikus Vorstenbosch (1906-1969)".