Database Van Broekhoven » Marinus Jacobus Nuijten (1920-1995)

Persoonlijke gegevens Marinus Jacobus Nuijten 


Gezin van Marinus Jacobus Nuijten

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Marinus Jacobus Nuijten?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Marinus Jacobus Nuijten

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Marinus Jacobus Nuijten

Johanna Voogt
1841-1931

Marinus Jacobus Nuijten
1920-1995


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 2 januari 1920 lag tussen -2,2 °C en 4,7 °C en was gemiddeld 1,0 °C. Er was 1,2 mm neerslag. Er was 4,8 uur zonneschijn (61%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1920: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,8 miljoen inwoners.
    • 20 april » Oprichting van de Poolse voetbalclub Ruch Chorzów.
    • 1 augustus » Frankrijk roept het mandaatgebied Libanon uit.
    • 14 augustus » In Antwerpen wordt de zevende editie van de Olympische Zomerspelen geopend.
    • 20 augustus » In Mülheim an der Ruhr wordt de Duitse hockey- en tennisclub Uhlenhorst Mülheim opgericht.
    • 2 september » België wint goud op de Olympische spelen te Antwerpen in het voetbal.
    • 31 oktober » Treinongeval in Borne (1 dode en 4 gewonden).
  • De temperatuur op 7 november 1995 lag tussen 2,2 °C en 9,1 °C en was gemiddeld 6,4 °C. Er was 1,1 mm neerslag gedurende 2,9 uur. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 1 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van maandag 22 augustus 1994 tot maandag 3 augustus 1998 was er in Nederland het kabinet a href="https://nl.wikipedia.org/wiki/Kabinet-Kok_I" class="extern">Kok I met als eerste minister W. Kok (PvdA).
  • In het jaar 1995: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 15,4 miljoen inwoners.
    • 6 maart » De ING-bank neemt de Britse Barings Bank over.
    • 16 mei » Thomas Rosenboom wint de Libris Literatuur Prijs voor zijn boek Gewassen vlees.
    • 21 mei » De International Association of Athletics Federations (IAAF) heft de schorsing van John Ngugi op. De vijfvoudig wereldkampioen veldlopen en voormalig olympisch kampioen op de 5.000 meter werd in 1992 voor vier jaar geschorst, omdat hij weigerde zich te onderwerpen aan een vliegende dopingcontrole.
    • 6 juni » De Eerste Kamer verwerpt de prestatiebeurs met één stem verschil. Studenten die in september gaan studeren, blijven onder het oude systeem van studiefinanciering vallen en krijgen vijf jaar beurs in plaats van vier jaar.
    • 26 augustus » In de Engelse stad Middlesbrough spelen Middlesbrough FC en Chelsea FC de allereerste wedstrijd in het Riverside Stadium.
    • 20 oktober » Willy Claes treedt af als Navo-secretaris-generaal als gevolg van de Agusta-smeergeld-affaire.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1915 » Luc Philips, Belgisch acteur en regisseur († 2002)
  • 1920 » Armand Pien, Belgisch weerman en pionier van de Vlaamse televisie († 2003)
  • 1920 » Fernand Wyss, Belgisch oorlogsmisdadiger († 1947)
  • 1920 » Isaac Asimov, Amerikaans biochemicus en schrijver van sciencefiction († 1992)
  • 1922 » Nico Schuyt, Nederlands componist († 1992)
  • 1924 » Andreas Rett, Oostenrijks medicus († 1997)

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Nuijten

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Nuijten.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Nuijten.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Nuijten (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J. van Broekhoven, "Database Van Broekhoven", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/database-van-broekhoven/I167295.php : benaderd 22 februari 2026), "Marinus Jacobus Nuijten (1920-1995)".