Database Van Broekhoven » Marinus Martinus Maria Hamers (1914-2010)

Persoonlijke gegevens Marinus Martinus Maria Hamers 


Gezin van Marinus Martinus Maria Hamers

(1) Hij is getrouwd met Anna Petronella Adriana Verhoof.

Zij zijn getrouwd op 3 mei 1938 te Tilburg, Noord-Brabant, Nederland, hij was toen 23 jaar oud.Bron 1


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)


(2) Hij is getrouwd met Elisabeth Maria Smeulders.

Zij zijn getrouwd op 21 november 1944 te Tilburg, Noord-Brabant, Nederland, hij was toen 30 jaar oud.Bron 2

Het echtpaar is gescheiden 16 april 1946 te Breda, Noord-Brabant, Nederland.Bron 2


(3) Hij is getrouwd met Maria Ignatia Cornelia Robben.

Zij zijn getrouwd op 24 september 1946 te Tilburg, Noord-Brabant, Nederland, hij was toen 32 jaar oud.Bron 1

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Marinus Martinus Maria Hamers?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Marinus Martinus Maria Hamers

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Marinus Martinus Maria Hamers

Maria Mesuger
1889-1931

Marinus Martinus Maria Hamers
1914-2010

(1) 1938
(2) 1944
(3) 1946

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 21 juli 1914 lag tussen 14,2 °C en 27,7 °C en was gemiddeld 21,2 °C. Er was 8,2 uur zonneschijn (51%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1914: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,2 miljoen inwoners.
    • 15 april » Hermann Hesse publiceert zijn roman Rosshalde.
    • 25 mei » Paus Pius X creëert dertien nieuwe kardinalen, onder wie zijn opvolger, de Italiaanse aartsbisschop van Bologna Giacomo della Chiesa.
    • 28 juli » Oostenrijk-Hongarije verklaart Servië de oorlog, daarmee begint de Eerste Wereldoorlog.
    • 30 juli » Mobilisatie Rusland
    • 1 september » De laatste Amerikaanse trekduif, een duivin genaamd Martha, sterft in de Cincinnati Zoo. Daarmee is de soort uitgestorven.
    • 22 november » Brand van de Lakenhallen in Ieper.
  • De temperatuur op 24 september 1946 lag tussen 10,0 °C en 17,4 °C en was gemiddeld 13,2 °C. Er was 0,4 mm neerslag gedurende 0,2 uur. Er was 2,7 uur zonneschijn (22%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 24 juni 1945 tot 3 juli 1946 was er in Nederland het kabinet Schermerhorn - Drees met als eerste ministers Prof. ir. W. Schermerhorn (VDB) en W. Drees (PvdA).
  • Van 3 juli 1946 tot 7 augustus 1948 was er in Nederland het kabinet Beel I met als eerste minister Dr. L.J.M. Beel (KVP).
  • In het jaar 1946: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 9,3 miljoen inwoners.
    • 19 januari » Eerste uitzending van RON (Regionale Omroep Noord), de voorloper van RONO.
    • 24 februari » Juan Perón wordt gekozen als president van Argentinië.
    • 12 april » Syrië wordt onafhankelijk van Frankrijk.
    • 7 mei » Anton Mussert wordt op de Waalsdorpervlakte geëxecuteerd.
    • 7 mei » Tokyo Telecommunications Engineering, het huidige Sony, wordt opgericht.
    • 19 december » Hồ Chí Minh valt de Fransen aan in Hanoi.
  • De temperatuur op 10 maart 2010 lag tussen -2,7 °C en 4,8 °C en was gemiddeld 0,7 °C. Er was 10,0 uur zonneschijn (87%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van donderdag 22 februari 2007 tot donderdag 14 oktober 2010 was er in Nederland het kabinet Balkenende IV met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • Van donderdag 14 oktober 2010 tot maandag 5 november 2012 was er in Nederland het kabinet Rutte I met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
  • In het jaar 2010: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,5 miljoen inwoners.
    • 2 januari » In de Belgische gemeente Halen worden de vermoorde lichamen van Shana Appeltans en Kevin Paulus teruggevonden. Het koppel werd om het leven gebracht door seriemoordenaar Ronald Janssen, die later ook de moord op de Belgische Annick Van Uytsel bekent.
    • 26 februari » Lars Lagerbäck wordt aangesteld als bondscoach van het Nigeriaans voetbalelftal.
    • 11 mei » Atlético Madrid wint de Europa Leage door in de finale Fulham FC met 2-1 te verslaan.
    • 13 juni » De N-VA aan Vlaamse kant en PS aan Waalse kant, zijn de winnaars van de Belgische federale verkiezingen 2010, welke noodzakelijk waren nadat de regering ten val kwam.
    • 1 oktober » In Nederland treedt het kraakverbod officieel in werking.
    • 10 oktober » De Nederlandse Antillen houden op te bestaan. Curaçao en Sint Maarten worden nieuwe landen binnen het Koninkrijk der Nederlanden, en Bonaire, Sint Eustatius en Saba (de BES-eilanden) krijgen de status bijzondere gemeente van Nederland.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia

  • 2009 » Brian Barry (73), Brits politiek filosoof
  • 2009 » Ebru Soykan (28), Turks mensenrechtenactiviste
  • 2009 » Andrzej Wohl (66), Pools filmregisseur
  • 2010 » Corey Haim (38), Canadees acteur
  • 2011 » Rienk Onsman (67), Nederlands voetballer
  • 2011 » W.J. Maryson (61), Nederlands fantasyschrijver en musicus

Over de familienaam Hamers

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Hamers.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Hamers.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Hamers (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J. van Broekhoven, "Database Van Broekhoven", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/database-van-broekhoven/I165123.php : benaderd 13 maart 2026), "Marinus Martinus Maria Hamers (1914-2010)".