De temperatuur op 4 februari 1910 lag tussen -1,9 °C en 2,9 °C en was gemiddeld 0,9 °C. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
11 april » Voetbalclubs Eendracht en NVV Nijmegen fuseren en vormen de Nijmegen Eendracht Combinatie, beter bekend als N.E.C.
29 april » Theodore Roosevelt, op dat moment oud-president van de Verenigde Staten, brengt een bezoek aan Amsterdam.
25 mei » Expositie van Les Indépendants in Parijs.
31 mei » Oprichting van de Unie van Zuid-Afrika.
24 juni » Japan valt Korea binnen.
15 september » Theodor Wulf publiceert in Physikalische Zeitschrift over de door hem ontdekte kosmische straling.
Trouwdag 15 mei 1935
De temperatuur op 15 mei 1935 lag tussen 3,4 °C en 6,4 °C en was gemiddeld 5,0 °C. Er was 18,9 mm neerslag gedurende 18,9 uur. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
21 april » Inhuldiging van het beeldtelegramsysteem belinogram tussen Brussel en Parijs.
19 mei » Heiligverklaring van de Engelse martelaren John Fisher en Thomas More in Rome.
28 juni » Eerste kristallisatie van een virus door Wendell Meredith Stanley.
16 juli » Ingebruikname van de eerste parkeermeters in de Verenigde Staten.
12 augustus » Benoeming van de Italiaan Paolo Giobbe tot internuntius in Nederland.
12 november » De eerste lobotomie wordt uitgevoerd, in Lissabon.
Dag van overlijden 21 januari 1963
De temperatuur op 21 januari 1963 lag tussen -11,1 °C en -4,8 °C en was gemiddeld -8,0 °C. Er was 7,7 uur zonneschijn (91%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: J. van Broekhoven, "Database Van Broekhoven", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/database-van-broekhoven/I165115.php : benaderd 7 januari 2026), "Franciscus Henricus Antonius Verhoof (1910-1963)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.