Database Van Broekhoven » Petrus van Diessen

Persoonlijke gegevens Petrus van Diessen 


Gezin van Petrus van Diessen

Hij is getrouwd met Catharina Kooijmans.

Zij zijn getrouwd op 19 augustus 1736 te Hooge en Lage Mierde, Noord-Brabant, Nederland.Bron 1


Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Petrus van Diessen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Petrus van Diessen

Petrus van Diessen
????-

1736

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. (Niet openbaar)

Historische gebeurtenissen


Over de familienaam Van Diessen


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J. van Broekhoven, "Database Van Broekhoven", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/database-van-broekhoven/I159919.php : benaderd 8 augustus 2025), "Petrus van Diessen".