De temperatuur op 19 september 1932 lag tussen 9,0 °C en 16,4 °C en was gemiddeld 13,5 °C. Er was 1,3 mm neerslag gedurende 1,3 uur. Er was 0,7 uur zonneschijn (6%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
7 februari » James Chadwick publiceert in het tijdschrift Nature voor het eerst over het neutron, een deeltje zonder elektrische lading dat voorkomt in atoomkernen.
19 maart » Opening van de Sydney Harbour Bridge.
6 mei » Moordaanslag op president Paul Doumer van Frankrijk in Parijs. De president sterft een dag later aan zijn verwondingen.
22 juni » Catalina Tomàs wordt heilig verklaard door Paus Pius XI.
11 juli » Muhammad Ali Bey al-Abid wordt president van Syrië.
31 oktober » Het Londense metrostation Gillespie Road wordt vernoemd naar Arsenal.
Trouwdag 7 juni 1959
De temperatuur op 7 juni 1959 lag tussen 8,1 °C en 20,8 °C en was gemiddeld 15,8 °C. Er was 10,3 uur zonneschijn (62%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
23 januari » Robert Noyce vindt de geïntegreerde schakeling uit. Jack Kilby bestrijdt dat.
19 februari » Het Verenigd Koninkrijk geeft aan Cyprus zijn onafhankelijkheid.
7 april » In Los Alamos wordt voor het eerst een kernreactor toegepast voor de productie van elektriciteit.
12 september » Lancering van de Russische Loena 2.
22 november » Wim Kras maakt voor FC Volendam zijn debuut in een thuiswedstrijd tegen Ajax. Met 15 jaar en 290 dagen is hij de jongste speler in de Eredivisie ooit.
2 december » Breuk van de Malpassetdam (Frankrijk), met een ramp tot gevolg.
Dag van overlijden 26 oktober 2017
De temperatuur op 26 oktober 2017 lag tussen 12,7 °C en 17,5 °C en was gemiddeld 14,0 °C. Er was 2,3 uur zonneschijn (23%). Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
25 maart » In de WK-kwalificatiereeks verliest het Nederlands voetbalelftal in en tegen Bulgarije met 2-0. Ajaxjongeling Matthijs de Ligt maakt zijn debuut voor Oranje. Een dag later wordt bondscoach Danny Blind ontslagen door de KNVB.
30 maart » De Zuid-Afrikaanse president Jacob Zuma ontslaat 9 van zijn 35 ministers, onder wie de gerespecteerde minister van Financiën, Pravin Gordhan.
20 juni » Station Brussel-Centraal werd getroffen door een bomaanslag. De aanval mislukte en er vielen geen gewonden.
7 augustus » Zwemster Ranomi Kromowidjojo herovert het wereldrecord op de 50 meter vrije slag (kortebaan) op Sarah Sjöström. Bij wereldbekerwedstrijden in Berlijn slecht de Groningse als eerste zwemster de grens van 23 seconden: 22,93.
21 augustus » De Nederlandse hockeyers lijden de zwaarste nederlaag ooit bij een EK hockey door in een groepsduel met 5-0 te verliezen van buurland België.
19 september » Mexico wordt opnieuw getroffen door een aardbeving, ditmaal met een kracht van 7,1 op de schaal van Richter. Het epicentrum ligt in de deelstaat Puebla.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: J. van Broekhoven, "Database Van Broekhoven", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/database-van-broekhoven/I154194.php : benaderd 22 februari 2026), "Wilhelmus Leduc (1932-2017)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.