De temperatuur op 21 juli 1921 lag tussen 8,2 °C en 22,1 °C en was gemiddeld 16,3 °C. Er was 9,9 uur zonneschijn (62%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
4 maart » Warren G. Harding wordt beëdigd als 29e president van de Verenigde Staten
8 maart » Verkoos het Internationale Vrouwensecretariaat van de Communistische of Derde Internationale, definitief tot Internationale Vrouwendag.
15 maart » Stichting van de Poolse voetbalclub Raków Częstochowa.
1 juli » Oprichting van de Communistische Partij van China in Sjanghai.
4 augustus » De Franse uitvinder Édouard Belin verstuurt draadloos een fax over de Atlantische Oceaan.
18 december » Het Pools voetbalelftal speelt de eerste interland uit de geschiedenis van het land. In Boedapest wordt met 1-0 verloren van Hongarije.
Trouwdag 3 augustus 1948
De temperatuur op 3 augustus 1948 lag tussen 14,8 °C en 21,5 °C en was gemiddeld 17,4 °C. Er was 7,9 mm neerslag gedurende 5,4 uur. Er was 2,6 uur zonneschijn (17%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
Van 3 juli 1946 tot 7 augustus 1948 was er in Nederland het kabinet Beel I met als eerste minister Dr. L.J.M. Beel (KVP).
Van 7 augustus 1948 tot 15 maart 1951 was er in Nederland het kabinet Drees - Van Schaik met als eerste ministers Dr. W. Drees (PvdA) en Mr. J.R.H. van Schaik (KVP).
14 maart » Bernd Stange, Oost-Duits voetballer en voetbalcoach
13 mei » Verheffing van de Apostolische Prefectuur Makassar in Indonesië tot Apostolisch vicariaat.
1 september » Oprichting van de Federatie van Unitates en Bonden.
14 september » Oprichting van Bolviaanse voetbalclub Club Destroyers.
24 oktober » Encycliek In Multiplicibus Curis van paus Pius XII met een oproep tot gebed voor vrede in Palestina.
1 december » Piet Roozenburg wordt wereldkampioen dammen.
Dag van overlijden 4 maart 2018
De temperatuur op 4 maart 2018 lag tussen -2,2 °C en 11,3 °C en was gemiddeld 5,0 °C. Er was 1,9 mm neerslag gedurende 2,2 uur. Er was 5,0 uur zonneschijn (45%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
4 april » Voor het eerst rijdt er een trein (Eurostar) van Londen zonder overstappen naar Rotterdam en Amsterdam.
20 mei » De rugbyers van 't Gooi veroveren in Amsterdam voor de vierde keer in de clubgeschiedenis de Nederlandse titel. In de finale wordt RC Hilversum met 30-19 verslagen, waarmee 't Gooi revanche neemt voor de verloren finale van vorig seizoen.
3 juni » Michael van Gerwen en Raymond van Barneveld hebben, voor de 3e keer, samen de World Cup of Darts gewonnen. Het Nederlandse duo was in Frankfurt in de finale te sterk voor Schotland: 3-1.
19 juni » Beyoncé en Jay-Z treden twee avonden op in een uitverkocht Amsterdam Arena.
16 december » Het Belgisch mannen hockeyteam wordt voor het eerst wereldkampioen door, na shoot-outs, te winnen van het Nederlandse team in India.
22 december » Bij de WK Darts zijn favorieten Raymond van Barneveld, Peter Wright, Daryl Gurney, Simon Whitlock en andere toppers al snel uitgeschakeld, Jamie Lewis verrast.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: J. van Broekhoven, "Database Van Broekhoven", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/database-van-broekhoven/I152748.php : benaderd 23 februari 2026), "Willy Dina Annie Prins (1921-2018)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.