De temperatuur op 6 december 1922 lag tussen 3,6 °C en 8,8 °C en was gemiddeld 6,5 °C. Er was 5,7 mm neerslag. Er was 1,0 uur zonneschijn (13%). De gemiddelde windsnelheid was 6 Bft (krachtige wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
12 februari » Oprichting van de Slowaakse voetbalclub Partizán Bardejov onder de naam ŠK Bardejov.
16 februari » Het Rotterdams Nieuwsblad begint als eerste dagblad met een strip, Nieuwe Oostersche Sprookjes, van de hand van Henk Backer.
25 februari » Henri Landru, beter bekend als blauwbaard wordt geëxecuteerd.
29 juni » Bisschopswijding van Johannes Olav Smit, Nederlands apostolisch vicaris van Noorwegen, in de Sint Lebuïnuskerk in Deventer.
12 september » Opening van het Stade Marcel Picot in de Franse stad Tomblaine.
Trouwdag 19 juli 1949
De temperatuur op 19 juli 1949 lag tussen 9,8 °C en 17,4 °C en was gemiddeld 13,9 °C. Er was 0,2 mm neerslag gedurende 0,5 uur. Er was 2,8 uur zonneschijn (17%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
Van 7 augustus 1948 tot 15 maart 1951 was er in Nederland het kabinet Drees - Van Schaik met als eerste ministers Dr. W. Drees (PvdA) en Mr. J.R.H. van Schaik (KVP).
12 mei » De Sovjet-autoriteiten heffen de blokkade van Berlijn op.
29 juni » Bisschopswijding van Léon Lommel, bisschop-coadjutor van Luxemburg.
2 juli » Pete Felleman presenteert de eerste hitparade op de Nederlandse radio.
2 augustus » Oprichting van de Poolse voetbalclub Kolejarz Stróże.
22 september » De Sovjet-Unie brengt zijn eerste atoombom tot ontploffing.
4 december » Voetbalclub Millonarios wint de Colombiaanse landstitel door Deportivo Cali in het tweede finaleduel met 3-2 te verslaan, onder meer door een treffer van Alfredo di Stefano.
Dag van overlijden 18 december 2009
De temperatuur op 18 december 2009 lag tussen -6,1 °C en -0,6 °C en was gemiddeld -3,1 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Er was 6,0 uur zonneschijn (78%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
Van donderdag 22 februari 2007 tot donderdag 14 oktober 2010 was er in Nederland het kabinet Balkenende IV met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
21 januari » Het nieuwe radiostation MNM gaat van start.
4 maart » Het studiebureau Arup/SUM besluit dat de Oosterweelverbinding onvoldoende scoort als mobiliteitsproject en financieel niet rendabel is.
11 maart » In het Duitse Winnenden en Wendlingen schiet een 17-jarige jongen vijftien mensen dood, alvorens hij zelfmoord pleegt.
13 juli » Door het overlijden van Michael Jackson is zijn comeback-tour This Is It, afgelast.
17 juli » De film 'Harry Potter en de halfbloed prins' komt uit.
9 oktober » Barack Obama, voormalig lid van de Senaat als vertegenwoordiger van de staat Illinois en voormalig president van de Verenigde Staten, wint de Nobelprijs voor de Vrede.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: J. van Broekhoven, "Database Van Broekhoven", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/database-van-broekhoven/I152191.php : benaderd 7 januari 2026), "Johanna Adriana Maria Brok (1922-2009)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.