Database Van Broekhoven » Peter Wijtens

Persoonlijke gegevens Peter Wijtens 


Gezin van Peter Wijtens

Hij is getrouwd met Catharina Cornelis Peter Oomen.

Toestemming voor het huwelijk is 15 maart 1731 verkregen.

Zij zijn getrouwd op 9 april 1731 te Tilburg, Noord-Brabant, Nederland.Bron 1

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Peter Wijtens?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. (Niet openbaar)

Over de familienaam Wijtens

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Wijtens.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Wijtens.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Wijtens (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J. van Broekhoven, "Database Van Broekhoven", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/database-van-broekhoven/I148066.php : benaderd 7 augustus 2025), "Peter Wijtens".