Database Van Broekhoven » Christina de Weerd

Persoonlijke gegevens Christina de Weerd 

  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 9 oktober 2021.

Gezin van Christina de Weerd

Zij is getrouwd met Gijsbert Los.

Zij zijn getrouwdBron 1


Kind(eren):

  1. Daniel Los  1810-1887 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Christina de Weerd?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Christina de Weerd

Christina de Weerd
????-


Daniel Los
1810-1887

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. (Niet openbaar)

Over de familienaam De Weerd

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam De Weerd.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over De Weerd.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam De Weerd (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J. van Broekhoven, "Database Van Broekhoven", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/database-van-broekhoven/I144476.php : benaderd 3 januari 2026), "Christina de Weerd".