Database Van Broekhoven » Jenneke van den Boogaart

Persoonlijke gegevens Jenneke van den Boogaart 


Gezin van Jenneke van den Boogaart

Zij is getrouwd met Seger van Engelen.

Zij zijn getrouwd op 17 februari 1737 te Vlijmen, Noord-Brabant, Nederland.Bron 1


Kind(eren):

  1. Elisabeth van Engelen  1743-1794 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jenneke van den Boogaart?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Jenneke van den Boogaart

Jenneke van den Boogaart

1737

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. (Niet openbaar)

Historische gebeurtenissen


Over de familienaam Van den Boogaart


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J. van Broekhoven, "Database Van Broekhoven", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/database-van-broekhoven/I14436.php : benaderd 4 januari 2026), "Jenneke van den Boogaart".