Database Van Broekhoven » Joanna Henrica Helena Maria Wagemakers (1915-2006)

Persoonlijke gegevens Joanna Henrica Helena Maria Wagemakers 


Gezin van Joanna Henrica Helena Maria Wagemakers

Zij is getrouwd met Waltherus Adrianus Josephus van Dongen.

Zij zijn getrouwd op 23 november 1942 te Tilburg, Noord-Brabant, Nederland, zij was toen 27 jaar oud.Bron 1

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Joanna Henrica Helena Maria Wagemakers?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Joanna Henrica Helena Maria Wagemakers

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Joanna Henrica Helena Maria Wagemakers


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. (Niet openbaar)

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 24 januari 1915 lag tussen 0,3 °C en 2,1 °C en was gemiddeld 1,3 °C. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1915: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,3 miljoen inwoners.
    • 19 januari » Georges Claude krijgt octrooi op de neonlamp.
    • 14 maart » Sewraam Rambaran Mishre, Surinaams politicus († 1964)
    • 7 mei » De RMS Lusitania wordt getorpedeerd door een Duitse onderzeeboot.
    • 1 augustus » De spoorlijn Uithoorn - Alphen aan den Rijn wordt geopend.
    • 5 augustus » Duitse troepen nemen de Poolse hoofdstad Warschau in.
    • 14 september » De gemeente Amsterdam stelt de Gemeentelijken Woningdienst in, met Arie Keppler als directeur, die wordt belast met het aanpakken van de woningnood en van de krottenwijken in de binnenstad.
  • De temperatuur op 23 november 1942 lag tussen -0,6 °C en 9,4 °C en was gemiddeld 5,4 °C. Er was 3,3 mm neerslag gedurende 1,3 uur. Er was 1,4 uur zonneschijn (17%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • In het jaar 1942: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 9,0 miljoen inwoners.
    • 25 januari » Thailand verklaart de Verenigde Staten en het Verenigd Koninkrijk de oorlog.
    • 27 januari » Laagste minimumtemperatuur in Nederland ooit gemeten (-27,4 °C), te Winterswijk.
    • 24 maart » Oprichting van de Boliviaanse voetbalclub Nacional Potosí.
    • 28 mei » Uit wraak voor de moord op Reinhard Heydrich vermoorden de nazi's in Tsjecho-Slowakije meer dan 1800 mensen.
    • 9 juli » 9 leden van de verzetsgroep De Oranjewacht, samen met de groep Geuzen van Bernard IJzerdraat uit Schiedam de eerste Nederlandse verzetsgroep worden gefusilleerd door de Duitsers in Fort bij Rijnauwen bij Bunnik. Onder de doden is de oprichter van de groep, Piet Hoefsloot.
    • 19 november » De Sovjet-Unie zet tegenaanval op Stalingrad in.
  • De temperatuur op 24 maart 2006 lag tussen 2,0 °C en 9,7 °C en was gemiddeld 6,2 °C. Er was 1,5 mm neerslag gedurende 2,2 uur. Er was 0,4 uur zonneschijn (3%). Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van dinsdag 27 mei 2003 tot vrijdag 7 juli 2006 was er in Nederland het kabinet Balkenende II met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • Van vrijdag 7 juli 2006 tot donderdag 22 februari 2007 was er in Nederland het kabinet Balkenende III met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • In het jaar 2006: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,3 miljoen inwoners.
    • 20 april » In België wordt een wetsontwerp om adoptie door mensen van hetzelfde geslacht mogelijk te maken goedgekeurd door de Senaat.
    • 21 april » De omroep Talpa zendt de laatste aflevering van Barend & Van Dorp uit.
    • 29 mei » Aanvang modderstroom van extreme omvang in Sidoarjo op Oost-Java na boring.
    • 21 juni » Servië en Montenegro verliest bij het WK voetbal de laatste wedstrijd als duostaat met 3-2 van Ivoorkust.
    • 8 augustus » Architectonische tekeningen met een waarde van ruim € 1 miljoen worden gestolen uit een Russisch staatsarchief.
    • 29 oktober » Bij een vliegtuigcrash in Nigeria komen 97 mensen om het leven.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Wagemakers


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J. van Broekhoven, "Database Van Broekhoven", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/database-van-broekhoven/I143582.php : benaderd 22 februari 2026), "Joanna Henrica Helena Maria Wagemakers (1915-2006)".