De temperatuur op 30 augustus 1911 lag tussen 8,1 °C en 20,6 °C en was gemiddeld 15,1 °C. Er was 0,5 uur zonneschijn (4%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
11 maart » Oprichting van de Franse voetbalclub US Concarneau uit de gelijknamige plaats in Bretagne.
14 maart » Germano Boettcher Sobrinho, Braziliaans voetbaldoelman († 1977)
8 april » In Leiden ontdekt Heike Kamerlingh Onnes supergeleiding.
15 juni » De Tabulating Machine Corporation, de Computing Scale Corporation en de International Time Recording Company gaan verder als Tabulating Computing Recording Corporation (tegenwoordig IBM).
30 juni » Oprichting van de Apostolische Prefectuur Sumatra in Nederlands-Indië.
22 augustus » In het Louvre wordt ontdekt dat de Mona Lisa is gestolen.
Trouwdag 15 juli 1938
De temperatuur op 15 juli 1938 lag tussen 14,6 °C en 24,6 °C en was gemiddeld 18,9 °C. Er was 3,0 uur zonneschijn (18%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oosten. Bron: KNMI
3 maart » In Saoedi-Arabië wordt olie in de grond gevonden.
13 juli » Op de Veluwe wordt het Kröller-Müller Museum geopend.
10 augustus » In de Colombiaanse stad Bogotá wordt het Estadio El Campín officieel in gebruik genomen met de interlandwedstrijd tussen Colombia en Ecuador.
21 augustus » De Duitse atleet Karl Hein scherpt in Osnabrück het wereldrecord kogelslingeren aan tot 58,24 meter.
17 december » Het pas twee jaar oude Centraal Station van Utrecht brandt grotendeels uit.
31 december » De Amerikaan Rolla Neil Harger ontwikkelt de Drunkometer, een apparaat dat sporen van alcohol in adem kan detecteren.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: J. van Broekhoven, "Database Van Broekhoven", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/database-van-broekhoven/I137686.php : benaderd 2 maart 2026), "Petrus Bartholomeus Joseph Vermeulen (1911-)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.