Database Van Broekhoven » Antonia Johanna Smits (1910-1970)

Persoonlijke gegevens Antonia Johanna Smits 


Gezin van Antonia Johanna Smits

Zij is getrouwd met Johannes Josephus van der Lee.

Zij zijn getrouwd op 2 mei 1934 te Tilburg, Noord-Brabant, Nederland, zij was toen 23 jaar oud.Bron 1

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Antonia Johanna Smits?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Antonia Johanna Smits

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Antonia Johanna Smits

Johanna Smits
1845-1878
Jacobus Smits
1874-1952

Antonia Johanna Smits
1910-1970

1934

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. (Niet openbaar)

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 11 juli 1910 lag tussen 9,8 °C en 21,9 °C en was gemiddeld 16,0 °C. Er was 10,4 uur zonneschijn (63%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1910: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,9 miljoen inwoners.
    • 23 januari » Het vissersschip MD 1 uit Middelharnis zinkt tijdens een storm, 13 doden.
    • 11 april » Voetbalclubs Eendracht en NVV Nijmegen fuseren en vormen de Nijmegen Eendracht Combinatie, beter bekend als N.E.C.
    • 29 april » Theodore Roosevelt, op dat moment oud-president van de Verenigde Staten, brengt een bezoek aan Amsterdam.
    • 1 juli » Verheffing van het rooms-katholieke bisdom Ispahan (Isfahan) in Fars tot aartsbisdom Ispahan (Latijn).
    • 19 september » In Amsterdam betogen 25.000 mensen voor algemeen kiesrecht.
    • 20 oktober » De RMS Olympic wordt te water gelaten in Belfast, Ierland.
  • De temperatuur op 2 mei 1934 lag tussen 9,7 °C en 17,4 °C en was gemiddeld 13,0 °C. Er was 3,8 mm neerslag gedurende 1,8 uur. Er was 2,2 uur zonneschijn (15%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 26 mei 1933 tot 31 juli 1935 was er in Nederland het kabinet Colijn II met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1934: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,3 miljoen inwoners.
    • 23 februari » Leopold III wordt na de dood van zijn vader Albert I koning der Belgen.
    • 7 april » Een door een aardverschuiving veroorzaakte tsunami in het Tafjord, Noorwegen, kost aan 40 mensen het leven.
    • 13 april » Uitgifte van het eerste nummer van het damestijdschrift Libelle.
    • 20 april » De bijna zesjarige Shirley Temple debuteert in de film Stand Up and Cheer.
    • 1 mei » Pernis en Hoogvliet gaan op in de gemeente Rotterdam.
    • 30 juni » Nacht van de Lange Messen: Hitler schakelt alle oppositie binnen zijn eigen partij uit.
  • De temperatuur op 4 juli 1970 lag tussen 10,8 °C en 18,7 °C en was gemiddeld 14,2 °C. Er was 2,5 mm neerslag gedurende 2,0 uur. Er was 2,0 uur zonneschijn (12%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 5 april 1967 tot dinsdag 6 juli 1971 was er in Nederland het kabinet De Jong met als eerste minister P.J.S. de Jong (KVP).
  • In het jaar 1970: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 13,0 miljoen inwoners.
    • 4 mei » In Ohio schiet de Nationale Garde vier studenten dood (Kent State-bloedbad).
    • 31 mei » Bisschopswijding van Paul Schruers, Belgisch hulpbisschop van Hasselt.
    • 17 augustus » In het Duitse Melz wordt een archeologische vondst gedaan, de stafdolken van Melz.
    • 25 augustus » Manschappen van het Korps Mariniers en van de Koninklijke Marine verjagen hippies van de Amsterdamse Dam, wat bekend wordt als het schoonvegen van de Dam.
    • 17 november » Luitenant William Calley moet terechtstaan voor de massamoord in My Lai.
    • 17 december » De rechtszaak betreffende het bloedbad van Mỹ Lai begint.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Smits

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Smits.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Smits.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Smits (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J. van Broekhoven, "Database Van Broekhoven", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/database-van-broekhoven/I120970.php : benaderd 4 januari 2026), "Antonia Johanna Smits (1910-1970)".