Database Langton / Lengton / Lington - Heil - Rahder » Johanna Willemina Catharina Anthonia Schouten (± 1850-????)

Persoonlijke gegevens Johanna Willemina Catharina Anthonia Schouten 


Gezin van Johanna Willemina Catharina Anthonia Schouten

(1) Zij is getrouwd met Pieter Johannes Aerts.

Zij zijn getrouwd op 20 december 1871 te Dordrecht.Bron 1


(2) Zij is getrouwd met Jan van Geldrop.

Zij zijn getrouwd op 14 november 1877 te Dordrecht.Bron 2

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johanna Willemina Catharina Anthonia Schouten?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Johanna Willemina Catharina Anthonia Schouten

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Johanna Willemina Catharina Anthonia Schouten

Johanna Willemina Catharina Anthonia Schouten
± 1850-????

(1) 1871

Pieter Johannes Aerts
± 1850-< 1877

(2) 1877

Jan van Geldrop
± 1845-????


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. BS huwelijken Dordrecht, aktenr. 209
  2. BS huwelijken Dordrecht

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 14 november 1877 lag rond de 4,5 °C. De winddruk was 1 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 97%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 augustus 1874 tot 3 november 1877 was er in Nederland het kabinet Heemskerk - Van Lijnden van Sandenburg met als eerste ministers Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief) en Mr. C.Th. baron Van Lijnden van Sandenburg (AR).
  • Van 3 november 1877 tot 20 augustus 1879 was er in Nederland het kabinet Kappeijne van de Coppello met als eerste minister Mr. J. Kappeijne van de Coppello (liberaal).
  • In het jaar 1877: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
    • 1 januari » Koningin Victoria wordt uitgeroepen tot keizerin van India.
    • 4 maart » Pjotr Iljitsj Tsjaikovski's ballet Zwanenmeer heeft zijn eerste uitvoering.
    • 11 augustus » Asaph Hall ontdekt twee manen van Mars, Phobos en Deimos.
    • 15 augustus » In hun uitvindersvete behaalt Edison toch nog een kleine overwinning op Bell: door Edisons toedoen op deze dag zeggen we tegenwoordig "hallo" als begroeting aan de telefoon en niet "ahoy" (Bells keuze).
    • 29 november » Thomas Edison demonstreert voor het eerst zijn fonograaf.
    • 14 december » Servië wordt bondgenoot van Rusland in de oorlog tegen Turkije.

Over de familienaam Schouten

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Schouten.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Schouten.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Schouten (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Hans Lington, "Database Langton / Lengton / Lington - Heil - Rahder", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/database-langton/I1544.php : benaderd 8 februari 2026), "Johanna Willemina Catharina Anthonia Schouten (± 1850-????)".