Database Langton / Lengton / Lington - Heil - Rahder » Jacob "Jaap" van Lonkhuijsen (1936-1992)

Persoonlijke gegevens Jacob "Jaap" van Lonkhuijsen 


Gezin van Jacob "Jaap" van Lonkhuijsen

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jacob "Jaap" van Lonkhuijsen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Jacob "Jaap" van Lonkhuijsen

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 14 januari 1936 lag tussen -0,5 °C en 5,9 °C en was gemiddeld 1,9 °C. Er was 0,9 mm neerslag gedurende 1,8 uur. Er was 6,1 uur zonneschijn (74%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 31 juli 1935 tot 24 juni 1937 was er in Nederland het kabinet Colijn III met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1936: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,5 miljoen inwoners.
    • 15 februari » Hitler presenteert de Volkswagen.
    • 7 maart » Duitsland start remilitarisatie van het Rijnland, daarmee het verdrag van Versailles overtredend.
    • 1 augustus » Het voormalige paleis van koning Willem II in Tilburg, wordt nadat het ruim 70 jaar als Rijks-HBS is gebruikt, na een grondige renovatie, door burgemeester Frans Vonk de Both in gebruik genomen als het stadhuis van Tilburg, en wordt bekend als het Paleis-Raadhuis.
    • 16 augustus » Sluitingsceremonie van de Olympische Spelen in Berlijn.
    • 8 september » Verloving tussen prinses Juliana der Nederlanden en Bernhard van Lippe-Biesterfeld.
    • 5 oktober » Totstandkoming van de eerste communicatie via coax-kabel, tussen New York en Philadelphia.
  • De temperatuur op 4 juli 1992 lag tussen 13,5 °C en 20,8 °C en was gemiddeld 17,1 °C. Er was 7,4 mm neerslag gedurende 4,1 uur. Er was 2,6 uur zonneschijn (16%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • In het jaar 1992: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 15,1 miljoen inwoners.
    • 24 februari » Kurt Cobain en Courtney Love trouwen.
    • 28 maart » Radio Donna start zijn eerste uitzending live vanuit Brussel.
    • 29 april » Het Oekraïens voetbalelftal speelt de allereerste officiële interland uit de geschiedenis. In Oezjhorod verliest de ploeg met 3-1 van Hongarije, onder meer door twee treffers van Feyenoord-aanvaller József Kiprich.
    • 13 augustus » Eerste dag van de linkshandigen wordt gevierd.
    • 1 november » Bij een aanslag op een toeristenbus met christelijke Egyptenaren in de buurt van de Zuid-Egyptische stad Dayrut raken tien inzittenden gewond.
    • 2 november » Bank Mees & Hope en Pierson, Heldring & Pierson kondigen een fusie aan.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van Lonkhuijsen


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Hans Lington, "Database Langton / Lengton / Lington - Heil - Rahder", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/database-langton/I1222.php : benaderd 12 oktober 2026), "Jacob "Jaap" van Lonkhuijsen (1936-1992)".