Genealogische database BergSmit » Teunis LOKHORST (1875-1956)

Persoonlijke gegevens Teunis LOKHORST 

Bron 1

Gezin van Teunis LOKHORST

Hij is getrouwd met Maria VAN DER WIEL.Bron 4

Zij zijn getrouwd op 28 december 1899 te Maarn,UT,NLD, hij was toen 24 jaar oud.Bron 5


Kind(eren):

  1. Arie LOKHORST  1902-1964 


Notities over Teunis LOKHORST

Teunis Lokhorst had in Bussum een transportbedrijf (volgens PK verhuisbedrijf). Hij zat in de autohandel en had een garage in Naarden. Hij werd opa Bussum genoemd.
Woonachtig tot jan 1928 Ede, daarna Bussum, in aug 1936 woonachtig Nw. Englaan 10.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Teunis LOKHORST?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Teunis LOKHORST

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Teunis LOKHORST

Cornelia Jonkers
1816-< 1866
Faas LOKHORST
1840-1914

Teunis LOKHORST
1875-1956

1899
Arie LOKHORST
1902-1964

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. SO Arwi Lokhorst
  2. SO ARWI Lokhorst,Geboorteakte - Nr.37
  3. SO ARWI Lokhorst
  4. Rodovid, SO Arwi Lokhorst
  5. SO ARWI Lokhorst,Huwelijksakte - nummer 9

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Over de familienaam LOKHORST

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam LOKHORST.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over LOKHORST.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam LOKHORST (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Fred Bergman, "Genealogische database BergSmit", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/database-bergsmit/I96180.php : benaderd 8 mei 2025), "Teunis LOKHORST (1875-1956)".