Genealogische database BergSmit » Gerritje Gerrits van LAMBALGEN

Persoonlijke gegevens Gerritje Gerrits van LAMBALGEN 

Bron 1

Gezin van Gerritje Gerrits van LAMBALGEN

Zij is getrouwd met Brandt Cornelissen van SELDER.

Zij zijn getrouwd


Kind(eren):



Notities over Gerritje Gerrits van LAMBALGEN

Gerritje Gerrits van Lambalgen ook genaamd van Klijn Bruijnhorst (bij 2e huw), wonende te Woudenberg. (doop ng Renswoude, Scherpenzeel, Woudenberg) (Zij is later ondertrouwd te Woudenberg 31.01.1754 en getrouwd aldaar 17.02.1754 voor de kerk met Jan Otten van Kraijenoort, geboren te Scherpenzeel, gedoopt te Driebergen 10.12.1713, zoon van Oth Hendricksz van Renswoude en Reijertje Jans Bakker.) Bronnen Huwelijk:Woudenberg ref T1684-1812 EK16p56

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Gerritje Gerrits van LAMBALGEN?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Gerritje Gerrits van LAMBALGEN


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Ad van de Kaa

Over de familienaam Van LAMBALGEN


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Fred Bergman, "Genealogische database BergSmit", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/database-bergsmit/I65187.php : benaderd 6 mei 2025), "Gerritje Gerrits van LAMBALGEN".