Dambomen, negen verschillende stambomen DAM » Ernst August Reisig (1876-1947)

Persoonlijke gegevens Ernst August Reisig 


Gezin van Ernst August Reisig

Waarschuwing Let op: Partner (Petronella Zwaagman) is 32 jaar jonger.

(1) Hij is getrouwd met Dirkje Dam.

Zij zijn getrouwd op 8 november 1900 te Gorinchem, hij was toen 24 jaar oud.Bron 3


Kind(eren):


Het echtpaar is gescheiden 4 februari 1921 te Gorinchem.Bron 4


(2) Hij is getrouwd met Jacoba Theodora Helsper.

Zij zijn getrouwd op 4 oktober 1922 te 's Gravenhage, hij was toen 46 jaar oud.Bron 5


(3) Hij is getrouwd met Petronella Zwaagman.

Zij zijn getrouwd op 24 april 1935 te Amsterdam, hij was toen 59 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Ernst August Reisig?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Ernst August Reisig

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Ernst August Reisig

Ernst August Reisig
1876-1947

(1) 1900

Dirkje Dam
1872-1935

(2) 1922
(3) 1935

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. B.S. Hellevoetsluis, akte 39
  2. B.S. 's Gravenhage, akte A2255
  3. B.S. Gorinchem, akte 79
  4. B.S. Gorinchem, akte 10
  5. B.S. 's Gravenhage, akte B1506

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 27 maart 1876 lag rond de 6,8 °C. Er was 0.1 mm neerslag. De winddruk was 3 kgf/m2 en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 65%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 augustus 1874 tot 3 november 1877 was er in Nederland het kabinet Heemskerk - Van Lijnden van Sandenburg met als eerste ministers Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief) en Mr. C.Th. baron Van Lijnden van Sandenburg (AR).
  • In het jaar 1876: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
    • 14 februari » Alexander Graham Bell vraagt patent aan op de telefoon; twee uur later doet Elisha Gray hetzelfde.
    • 22 mei » Splitsing van het Apostolisch vicariaat Japan in de apostolische vicariaten Noord-Japan, Centraal-Japan en Zuid-Japan.
    • 8 augustus » Thomas Alva Edison verkrijgt octrooi op de stencilmachine.
    • 4 november » Première van Symfonie nr. 1 (Brahms) van Johannes Brahms in Karlsruhe.
    • 17 november » De Slavische mars van de Russische componist Tsjaikovski gaat in première in Moskou tijdens een benefietconcert van het ICRC voor gewonde veteranen uit de Servisch-Turkse oorlog.
    • 23 december » Begin van de Conferentie van Constantinopel tussen vijf Europese grootmachten.
  • De temperatuur op 24 april 1935 lag tussen 6,7 °C en 11,6 °C en was gemiddeld 8,8 °C. Er was 12,8 mm neerslag gedurende 8,3 uur. Er was 0,3 uur zonneschijn (2%). De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 26 mei 1933 tot 31 juli 1935 was er in Nederland het kabinet Colijn II met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • Van 31 juli 1935 tot 24 juni 1937 was er in Nederland het kabinet Colijn III met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1935: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,4 miljoen inwoners.
    • 2 februari » De leugendetector wordt voor het eerst getest. Leonard Keeler doet het experiment in Wisconsin.
    • 18 april » Bij de Provinciale Staten-verkiezingen behaalt de NSB 7,9 procent van de stemmen. In Den Haag scoort de partij van Anton Mussert zelfs 12 procent.
    • 26 april » Het Nationaal Park De Hoge Veluwe wordt gesticht.
    • 12 juni » Bolivia en Paraguay komen een wapenstilstand overeen, waardoor de Chaco-oorlog wordt beëindigd.
    • 3 oktober » Het Italiaanse leger van dictator Mussolini valt het keizerrijk van Haile Selassie, Abessinië, binnen.
    • 31 oktober » Afschaffing van de vlag van Pruisen door de nazi's
  • De temperatuur op 9 november 1947 lag tussen 7,5 °C en 11,9 °C en was gemiddeld 9,5 °C. Er was 5,3 mm neerslag gedurende 3,8 uur. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 3 juli 1946 tot 7 augustus 1948 was er in Nederland het kabinet Beel I met als eerste minister Dr. L.J.M. Beel (KVP).
  • In het jaar 1947: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 9,5 miljoen inwoners.
    • 14 maart » Peter Skellern, Engels singer-songwriter († 2017)
    • 24 maart » Bij een brand in de staatsmijn Hendrik in Brunssum komen dertien mijnwerkers om het leven.
    • 16 april » Tijdens een grote brand op 16 april en 17 april ontploffen twee schepen met ammoniumnitraat (en zwavel), de Grand Camp en de High Flyer, in de haven van Texas City. Zeshonderd personen komen om.
    • 6 juni » Tjeerd van der Weide, voormalig NSB-burgemeester van Velsen wordt na een ter dood veroordeling geëxecuteerd voor zijn daden tijdens de Tweede Wereldoorlog.
    • 24 juni » De eerste bekende rapportage van een UFO: Kenneth Arnold, vliegend over de staat Washington, ziet negen lichtgevende ronde objecten.
    • 26 juli » Benoeming van Antonius Hanssen tot bisschop-coadjutor met recht van opvolging van Roermond in Nederland.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Reisig

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Reisig.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Reisig.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Reisig (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Wicher Dam, "Dambomen, negen verschillende stambomen DAM", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/dambomen/I22291.php : benaderd 30 september 2026), "Ernst August Reisig (1876-1947)".