Dagosto/Dimirra/Weckerle/Kuhn Family Tree » Charles Nicholas Long (1941-2016)

Persoonlijke gegevens Charles Nicholas Long 

Bron 1

Gezin van Charles Nicholas Long

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Charles Nicholas Long?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Charles Nicholas Long

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Charles Nicholas Long

Pietro MECCA
1853-1922

Charles Nicholas Long
1941-2016


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Ancestry Family Trees, Ancestry Family Tree
    http://trees.ancestry.com/pt/AMTCitationRedir.aspx?tid=113401040&pid=39622
    / Ancestry.com

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 14 maart 1941 lag tussen -1 °C en 13,4 °C en was gemiddeld 5,1 °C. Er was 9,8 uur zonneschijn (84%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 3 september 1940 tot 27 juli 1941 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy I met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • In het jaar 1941: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,9 miljoen inwoners.
    • 6 februari » Auke Adema wint de zevende Elfstedentocht.
    • 4 maart » Het Argentijns voetbalelftal wint voor de zesde keer de Copa América door in de slotwedstrijd met 1-0 te winnen van Chili.
    • 10 mei » Tweede Wereldoorlog: Staking van meer dan 100.000 arbeiders in Luik, geleid door Julien Lahaut, georganiseerd door het onafhankelijkheidsfront.
    • 1 augustus » Hillegersberg, Overschie en Schiebroek worden bij de gemeente Rotterdam gevoegd.
    • 8 september » Begin van de Operatie Nordlicht Beleg van Leningrad. Deze slag zou ruim 900 dagen duren.
    • 26 november » De Verenigde Staten overhandigen Japan het Hull-ultimatum.
  • De temperatuur op 5 mei 2016 lag tussen 2,9 °C en 18,8 °C en was gemiddeld 12,8 °C. Er was 13,8 uur zonneschijn (91%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koning Willem-Alexander (Huis van Oranje-Nassau) is van 30 april 2013 tot heden vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van maandag 5 november 2012 tot donderdag 26 oktober 2017 was er in Nederland het kabinet Rutte II met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
  • In het jaar 2016: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 17,0 miljoen inwoners.
    • 5 januari » Het NOS Journaal staat stil bij hun 60-jarig bestaan. De kijker krijgt een kijkje achter de schermen en diverse voormalige nieuwslezers zijn weer even terug om het huidige nieuws voor te lezen.
    • 17 januari » Bij een aanslag door de islamitische terreurgroep Aqim komen 28 mensen om het leven in Ouagadougou, de hoofdstad van Burkina Faso. Onder de slachtoffers is ook een 67-jarige Nederlander, die werkte voor PUM, een vrijwilligersorganisatie van gepensioneerden.
    • 8 mei » PSV wint voor de tweede maal op rij de eredivisie.
    • 30 juli » Bauke Mollema wint de Clásica San Sebastián.
    • 19 augustus » Duitsland wint het zesde olympische voetbaltoernooi voor vrouwen door Zweden in de finale met 2-1 te verslaan.
    • 19 november » Chaka Khan (63) treedt op tijdens Night of the Proms in Ahoy Rotterdam.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Long

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Long.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Long.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Long (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Elizabeth Sobon, "Dagosto/Dimirra/Weckerle/Kuhn Family Tree", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/dagosto-dimirra-weckerle-kuhn-family-tree/P39622.php : benaderd 13 mei 2025), "Charles Nicholas Long (1941-2016)".