De temperatuur op 12 juni 2006 lag tussen 15,4 °C en 29,8 °C en was gemiddeld 22,7 °C. Er was 15,2 uur zonneschijn (91%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
Van dinsdag 27 mei 2003 tot vrijdag 7 juli 2006 was er in Nederland het kabinet Balkenende II met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
Van vrijdag 7 juli 2006 tot donderdag 22 februari 2007 was er in Nederland het kabinet Balkenende III met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
11 maart » Raffaëla Paton wint het derde seizoen van de talentenjacht Idols.
12 maart » Niels Kerstholt en Liesbeth Mau-Asam worden in Heerenveen Nederlands Kampioen Shorttrack.
5 juli » Het duo Daniel Nestor (Canada) en Mark Knowles (Bahama's) winnen de op een na langste partij in de historie van Wimbledon in 6 uur en 9 minuten.
17 november » Een nieuw wereldrecord bij Domino Day in Leeuwarden: 4.079.381 steentjes zijn omgevallen.
1 december » De laatste Baantjer (Televisieserie)-aflevering wordt uitgezonden. (De Cock en de onzichtbare moordenaar)
6 december » Waarnemend hoofdredacteur Birgit Donker wordt door de redactie van NRC Handelsblad voorgedragen als nieuwe hoofdredacteur van de krant.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Elizabeth Sobon, "Dagosto/Dimirra/Weckerle/Kuhn Family Tree", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/dagosto-dimirra-weckerle-kuhn-family-tree/P38280.php : benaderd 13 mei 2025), "George John Koch (????-2006)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.