Dagosto/Dimirra/Weckerle/Kuhn Family Tree » Imogene Emmiline Kleiss (1926-2006)

Persoonlijke gegevens Imogene Emmiline Kleiss 

Bron 1Bron 2

Gezin van Imogene Emmiline Kleiss

Zij is getrouwd met Ernest Kenneth Deedrich.

Zij zijn getrouwd op 27 december 1947 te Pesotum, Champaign County, Illinois, USA, zij was toen 21 jaar oud.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)
  3. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Imogene Emmiline Kleiss?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Imogene Emmiline Kleiss

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Imogene Emmiline Kleiss


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Ancestry Family Trees, Ancestry Family Tree
    http://trees.ancestry.com/pt/AMTCitationRedir.aspx?tid=113401040&pid=35072
    / Ancestry.com
  2. U.S., Find A Grave Index, 1600s-Current, Ancestry.com

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 26 oktober 1926 lag tussen 1,1 °C en 9,7 °C en was gemiddeld 4,7 °C. Er was 3,0 mm neerslag. Er was 1,9 uur zonneschijn (19%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 4 augustus 1925 tot 8 maart 1926 was er in Nederland het kabinet Colijn I met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
  • In het jaar 1926: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,4 miljoen inwoners.
    • 19 februari » Oprichting van de Noorse voetbalclub Sogndal Idrettslag, het latere Sogndal Fotball.
    • 16 maart » Robert Goddard lanceert de eerste raket met vloeibare brandstof.
    • 7 juni » De Catalaanse architect Antoni Gaudí wordt aangereden door een tram in zijn woonplaats Barcelona. Hij sterft enkele dagen later.
    • 26 augustus » Oprichting van de Italiaanse voetbalclub AC Fiorentina.
    • 31 oktober » Mislukte aanslag op Benito Mussolini
    • 25 december » Yoshihito, de 123ste keizer van Japan, sterft aan een hartaanval.
  • De temperatuur op 27 december 1947 lag tussen 4,3 °C en 11,2 °C en was gemiddeld 8,1 °C. Er was 12,7 mm neerslag gedurende 11,6 uur. De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 3 juli 1946 tot 7 augustus 1948 was er in Nederland het kabinet Beel I met als eerste minister Dr. L.J.M. Beel (KVP).
  • In het jaar 1947: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 9,5 miljoen inwoners.
    • 28 januari » Oprichting van de Portugese voetbalclub CD Cova Piedade.
    • 7 juni » Oprichting van de Roemeense voetbalclub Steaua Boekarest.
    • 8 juli » Volgens een persbericht van de Amerikaans luchtmacht is in Roswell in New Mexico een vliegende schotel geland.
    • 11 juli » De Exodus 1947 vertrekt uit Frankrijk naar Palestina.
    • 3 augustus » Theo Middelkamp wordt in Reims de eerste Nederlandse wereldkampioen wielrennen op de weg.
    • 6 november » Meet the Press, Amerika's langstlopende televisieprogramma, wordt voor het eerst uitgezonden.
  • De temperatuur op 15 december 2006 lag tussen 4,9 °C en 8,7 °C en was gemiddeld 6,9 °C. Er was 0,4 uur zonneschijn (5%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van dinsdag 27 mei 2003 tot vrijdag 7 juli 2006 was er in Nederland het kabinet Balkenende II met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • Van vrijdag 7 juli 2006 tot donderdag 22 februari 2007 was er in Nederland het kabinet Balkenende III met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • In het jaar 2006: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,3 miljoen inwoners.
    • 2 mei » De IUCN voegt de ijsbeer, bewoner van het noordpoolgebied, toe aan de lijst van bedreigde diersoorten.
    • 22 juni » Tijdens de WK-voetbalwedstrijd Kroatië-Australië (2-2) krijgt Josip Šimunić drie (!) gele kaarten, omdat scheidsrechter Graham Poll hem na de tweede vergeten is rood te geven. Na de derde gele kaart in de 94e minuut wordt hij wel met rood van het veld gestuurd.
    • 28 juni » Israëlische troepen vallen de Gazastrook binnen.
    • 24 augustus » De IAU past de definitie van planeet aan: Pluto wordt niet langer als planeet erkend.
    • 27 augustus » Een lijnvliegtuig stort neer in Kentucky. Het betreft een Bombardier Canadair CRJ-100 van Comair dat vliegt voor Delta Air Lines. Van de 50 inzittenden is er zeker één passagier levend uit het toestel gehaald.
    • 3 september » Madonna geeft het eerste van twee omstreden concerten in de Amsterdam ArenA, in het kader van haar Confessions Tour. Tijdens het nummer Live to Tell hangt ze aan een kruis, terwijl ze een doornenkroon draagt.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia

  • 2006 » Clay Regazzoni (67), Zwitsers autocoureur
  • 2007 » John Berg (58), Amerikaans acteur
  • 2008 » Davey Graham (68), Engels gitarist
  • 2008 » León Febres-Cordero (77), oud-president van Ecuador
  • 2008 » Carlo Caracciolo (83), Italiaans krantenuitgever
  • 2008 » Valentin Berlinski (83), Russisch cellist

Over de familienaam Kleiss

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Kleiss.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Kleiss.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Kleiss (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Elizabeth Sobon, "Dagosto/Dimirra/Weckerle/Kuhn Family Tree", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/dagosto-dimirra-weckerle-kuhn-family-tree/P35072.php : benaderd 13 mei 2025), "Imogene Emmiline Kleiss (1926-2006)".