Dagosto/Dimirra/Weckerle/Kuhn Family Tree » Leona (Toots) Adeline Gabriel (1925-2001)

Persoonlijke gegevens Leona (Toots) Adeline Gabriel 

Bron 1

Gezin van Leona (Toots) Adeline Gabriel

Zij is getrouwd met Earl Franklin Kessler.

Zij zijn getrouwd op 24 april 1948 te Skamania, Skamania, Washington, zij was toen 23 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Leona (Toots) Adeline Gabriel?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Leona (Toots) Adeline Gabriel

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Leona (Toots) Adeline Gabriel

Franz Gabriel
1897-1965

Leona (Toots) Adeline Gabriel
1925-2001

1948

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Ancestry Family Trees, Ancestry Family Tree
    http://trees.ancestry.com/pt/AMTCitationRedir.aspx?tid=113401040&pid=33365
    / Ancestry.com

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 6 april 1925 lag tussen 7,2 °C en 17,7 °C en was gemiddeld 12,7 °C. Er was 3,5 uur zonneschijn (26%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • Van 4 augustus 1925 tot 8 maart 1926 was er in Nederland het kabinet Colijn I met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1925: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,3 miljoen inwoners.
    • 3 januari » Benito Mussolini kondigt aan dat hij de dictator wordt van Italië.
    • 3 maart » Benoeming van Angelo Roncalli tot apostolisch visitator in Bulgarije.
    • 7 juli » Oprichting van de Belgische voetbalclub Koninklijke White Star Club Lauwe.
    • 19 juli » Oprichting van de Italiaanse voetbalclub Ternana Calcio.
    • 16 september » Oprichting Rotterdamse hockeyclub HC Rotterdam.
    • 30 oktober » John Logie Baird schiet in Londen de eerste tv-beelden.
  • De temperatuur op 24 april 1948 lag tussen 9,0 °C en 18,2 °C en was gemiddeld 12,9 °C. Er was 10,6 uur zonneschijn (73%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 4 september 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 3 juli 1946 tot 7 augustus 1948 was er in Nederland het kabinet Beel I met als eerste minister Dr. L.J.M. Beel (KVP).
  • Van 7 augustus 1948 tot 15 maart 1951 was er in Nederland het kabinet Drees - Van Schaik met als eerste ministers Dr. W. Drees (PvdA) en Mr. J.R.H. van Schaik (KVP).
  • In het jaar 1948: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 9,7 miljoen inwoners.
    • 8 februari » Busongeval te Weerst in de Belgische provincie Luik. Er zijn 24 doden te betreuren.
    • 21 februari » Oprichting van de Duitse voetbalclub SC Fortuna Köln.
    • 23 maart » In Parijs wordt de Citroën 2CV (Lelijke Eend /Geit) ten doop gehouden
    • 1 mei » Encycliek Auspicia Quaedam van paus Pius XII over de wereldvrede en de problemen in Palestina.
    • 16 juni » De Franse overheid richt de luchtvaartmaatschappij Air France op.
    • 26 juni » Het Pools voetbalelftal lijdt de zwaarste nederlaag uit de geschiedenis van het land. In Kopenhagen wordt met 8-0 verloren van Denemarken.
  • De temperatuur op 23 september 2001 lag tussen 11,6 °C en 15,8 °C en was gemiddeld 13,0 °C. Er was 0.1 mm neerslag gedurende 0.3 uur. Er was 4,4 uur zonneschijn (36%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van maandag 3 augustus 1998 tot maandag 22 juli 2002 was er in Nederland het kabinet Kok II met als eerste minister W. Kok (PvdA).
  • In het jaar 2001: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,0 miljoen inwoners.
    • 1 mei » Een grote brand in het attractiepark Phantasialand verwoest de Grand Canyon Bahn en Gebirgsbahn.
    • 3 mei » Imam Khalil El Moumni zegt in het tv-programma NOVA dat homoseksualiteit een ziekte is die de maatschappij schade toebrengt.
    • 19 juni » Begin van de Nederlandstalige Wikipedia.
    • 11 juli » Herman Brood pleegt zelfmoord door van het dak te springen van het Hilton hotel in Amsterdam.
    • 26 augustus » In het Wagener-stadion in Amstelveen verliest de Nederlandse vrouwenhockeyploeg met 3-2 van Argentinië in de finale van de strijd om de Champions Trophy.
    • 11 september » Terroristische aanvallen op de Twin Towers in New York, en het Pentagon bij Washington D.C.. Bijna 3000 mensen verliezen het leven.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Gabriel

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Gabriel.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Gabriel.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Gabriel (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Elizabeth Sobon, "Dagosto/Dimirra/Weckerle/Kuhn Family Tree", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/dagosto-dimirra-weckerle-kuhn-family-tree/P33365.php : benaderd 14 mei 2025), "Leona (Toots) Adeline Gabriel (1925-2001)".