Dagosto/Dimirra/Weckerle/Kuhn Family Tree » Henry Patton (1876-1903)

Persoonlijke gegevens Henry Patton 

Bron 1
  • Hij is geboren in het jaar 1876.

    Waarschuwing Let op: Leeftijd bij trouwen (17 januari 1889) lag beneden de 16 jaar (13).

    Waarschuwing Let op: Was jonger dan 16 jaar (13) toen kind (John A. Patton) werd geboren (??-??-1889).

  • Hij is overleden op 3 februari 1903, hij was toen 27 jaar oud.

Gezin van Henry Patton

Hij is getrouwd met Mary Elizabeth Wackerly.

Zij zijn getrouwd op 17 januari 1889, hij was toen 13 jaar oud.


Kind(eren):

  1. John A. Patton  1889-1912
  2. William O. Patton  1893-1964
  3. Edwin H. Patton  1896-1955

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Henry Patton?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Henry Patton

Henry Patton
1876-1903

1889

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Ancestry Family Trees, Ancestry Family Tree
    http://trees.ancestry.com/pt/AMTCitationRedir.aspx?tid=113401040&pid=3324
    / Ancestry.com

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 17 januari 1889 lag rond de -4.9 °C. De winddruk was 4 kgf/m2 en kwam overheersend uit het oosten. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 86%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 21 april 1888 tot 21 augustus 1891 was er in Nederland het kabinet Mackay met als eerste minister Mr. A. baron Mackay (AR).
  • In het jaar 1889: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
    • 22 april » De Amerikaanse president Benjamin Harrison stelt Oklahoma open voor vestiging door kolonisten.
    • 27 juni » Huwelijk van prins Willem van Hohenzollern en prinses Maria Theresia van Bourbon in Slot Sigmaringen.
    • 8 juli » Eerste editie van The Wall Street Journal.
    • 10 september » Albert I wordt vorst van Monaco.
    • 8 november » Montana wordt een staat van de Verenigde Staten.
    • 11 november » Washington wordt een staat van de Verenigde Staten.
  • De temperatuur op 3 februari 1903 lag tussen 1,3 °C en 5,9 °C en was gemiddeld 3,8 °C. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
  • In het jaar 1903: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,3 miljoen inwoners.
    • 14 januari » In Amsterdam breekt een spoorwegstaking uit.
    • 11 juni » De moord op koning Alexander Obrenović en koningin Draga Mašin van Servië maakt een einde aan de dynastie van het Huis Obrenović.
    • 16 juni » Apotheker Caleb Bradham brouwt zijn eerste flesje Pepsi-Cola.
    • 9 augustus » Kroning van Paus Pius X in Rome.
    • 7 oktober » Een Frans vissersschip uit Boulogne strandt bij Hoek van Holland, 13 doden.
    • 31 oktober » Eerste opvoering van Rose Bernd van Gerhart Hauptmann.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Patton

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Patton.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Patton.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Patton (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Elizabeth Sobon, "Dagosto/Dimirra/Weckerle/Kuhn Family Tree", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/dagosto-dimirra-weckerle-kuhn-family-tree/P3324.php : benaderd 11 mei 2025), "Henry Patton (1876-1903)".