Dagosto/Dimirra/Weckerle/Kuhn Family Tree » Clara J Nardino (1916-2010)

Persoonlijke gegevens Clara J Nardino 

Bron 1Bronnen 2, 3

Gezin van Clara J Nardino

Zij is getrouwd met Cecil Matthew Monroe.

Zij zijn getrouwd op 25 februari 1967 te Fresno, California, USA, zij was toen 50 jaar oud.Bron 3

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Clara J Nardino?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Clara J Nardino

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Clara J Nardino


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Ancestry Family Trees, Ancestry Family Tree
    http://trees.ancestry.com/pt/AMTCitationRedir.aspx?tid=113401040&pid=23919
    / Ancestry.com
  2. U.S., Social Security Death Index, 1935-2014, Ancestry.com, Issue State: California; Issue Date: Before 1951 / Ancestry.com
  3. California, Marriage Index, 1960-1985, Ancestry.com / Ancestry.com

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 26 november 1916 was gemiddeld 5,0 °C. Er was 1,9 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1916: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,4 miljoen inwoners.
    • 7 februari » Wales wordt een zelfstandige rooms-katholieke kerkprovincie met het Aartsbisdom Cardiff en het Bisdom Menevia.
    • 14 maart » Horton Foote, Amerikaans toneel- en scenarioschrijver († 2009)
    • 31 mei » Begin van de Zeeslag bij Jutland, ook wel gekend als de Slag voor het Skagerrak.
    • 12 oktober » Oprichting van de Mexicaanse voetbalclub Club América.
    • 18 november » De slag aan de Somme eindigt.
    • 2 december » De Franse generaal Joseph Joffre wordt vervangen door Robert Nivelle als stafchef van het Franse leger.
  • De temperatuur op 25 februari 1967 lag tussen 2,1 °C en 8,9 °C en was gemiddeld 5,9 °C. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 22 november 1966 tot 5 april 1967 was er in Nederland het kabinet Zijlstra met als eerste minister Prof. dr. J. Zijlstra (ARP).
  • Van 5 april 1967 tot dinsdag 6 juli 1971 was er in Nederland het kabinet De Jong met als eerste minister P.J.S. de Jong (KVP).
  • In het jaar 1967: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 12,5 miljoen inwoners.
    • 27 januari » De Apollo 1 vliegt tijdens een oefening in brand. De drie astronauten (Virgil Grissom, Edward White, en Roger Chaffee) komen om.
    • 22 februari » Soeharto neemt in Indonesië de macht over van Soekarno.
    • 8 april » Benoeming van Jean Hengen tot bisschop-coadjutor met recht van opvolging van Luxemburg.
    • 23 mei » Egypte sluit de Straat van Tiran voor Israëlische vaartuigen, en blokkeert daarmee de Israëlische haven van Eilat.
    • 2 september » Doop van prins Willem-Alexander der Nederlanden in de Grote of Sint Jacobskerk in Den Haag.
    • 10 november » In België wordt bij Koninklijk Besluit besloten tot het instellen van een fonds voor medische, sociale en pedagogische zorg voor gehandicapten.
  • De temperatuur op 25 november 2010 lag tussen 0,1 °C en 4,8 °C en was gemiddeld 2,4 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Er was 1,1 uur zonneschijn (13%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van donderdag 22 februari 2007 tot donderdag 14 oktober 2010 was er in Nederland het kabinet Balkenende IV met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • Van donderdag 14 oktober 2010 tot maandag 5 november 2012 was er in Nederland het kabinet Rutte I met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
  • In het jaar 2010: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,5 miljoen inwoners.
    • 3 maart » Gemeenteraadsverkiezingen in Nederland.
    • 20 augustus » Almere City FC lijdt de grootste nederlaag uit zijn geschiedenis. Op de eerste speeldag van het seizoen 2010/2011 wordt de voetbalclub uit Almere met 12-1 vernederd door Sparta Rotterdam, onder meer door acht treffers van Sparta-aanvaller Johan Voskamp.
    • 13 oktober » De 33 mijnwerkers die na een tunnelinstorting ingesloten zaten in een mijn in de Atacama-woestijn in Chili worden na 69 dagen insluiting een voor een bovengehaald.
    • 14 oktober » De Voedsel- en Landbouworganisatie van de Verenigde Naties verklaart de runderpest uitgeroeid. Dit is het tweede virus in de geschiedenis, na de pokken, dat door de mens uitgeroeid is.
    • 29 oktober » In Londen en Dubai worden bommen gevonden in vrachtvliegtuigen onderweg van Jemen naar de Verenigde Staten.
    • 25 december » In het Belgische Lutselus stort de Regina Paciskerk in.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Nardino

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Nardino.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Nardino.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Nardino (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Elizabeth Sobon, "Dagosto/Dimirra/Weckerle/Kuhn Family Tree", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/dagosto-dimirra-weckerle-kuhn-family-tree/P23919.php : benaderd 12 mei 2025), "Clara J Nardino (1916-2010)".