Colan-O'Leary Tree » Williamina Dorothea Sealy (± 1854-1940)

Persoonlijke gegevens Williamina Dorothea Sealy 

Bron 1Bronnen 2, 3, 4

Gezin van Williamina Dorothea Sealy

Zij is getrouwd met Frederick Garforth.

Zij zijn getrouwd op 26 juli 1881 te St Luke's Church, Cork.Bron 4


Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Williamina Dorothea Sealy?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Williamina Dorothea Sealy

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Williamina Dorothea Sealy

Ann Wilson
± 1806-????
Robert Bass Sealy
± 1818-1901

Williamina Dorothea Sealy
± 1854-1940

1881

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Ancestry Family Trees, Ancestry Family Tree
      http://trees.ancestry.com/pt/AMTCitationRedir.aspx?tid=19255230&pid=561
      / Ancestry.co.uk
    2. England & Wales, National Probate Calendar (Index of Wills and Administrations), 1861-1941, Ancestry.com / Ancestry.co.uk
    3. England & Wales, Death Index: 1916-2005, Ancestry.com / Ancestry.co.uk
    4. Ireland, Civil Registration Marriages Index, 1845-1958, Ancestry.com / Ancestry.com

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 26 juli 1881 lag rond de 13,5 °C. Er was 5 mm neerslag. De winddruk was 1 kgf/m2 en kwam overheersend uit het west-noord-westen. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 94%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 20 augustus 1879 tot 23 april 1883 was er in Nederland het kabinet Van Lijnden van Sandenburg met als eerste minister Mr. C.Th. baron Van Lijnden van Sandenburg (conservatief-AR).
    • In het jaar 1881: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
      • 3 maart » De Nederlandse koning Willem III kondigt een nieuw Wetboek van Strafrecht af
      • 1 juni » Eerste Nederlandse openbare telefoonnetwerk wordt in gebruik genomen.
      • 23 juli » De Internationale Gymnastiekfederatie wordt opgericht in Luik.
      • 24 augustus » M. Brandt Corstius van de Vereeniging tot Veredeling van het Volksvermaak opent Openbare Speeltuin No. 2 aan het Marnixplein in Amsterdam.
      • 20 september » Chester A. Arthur legt de eed af als 21ste President van de Verenigde Staten.
      • 8 december » Het Ringtheater te Wenen brandt af (zie Ringtheaterbrand).
    • De temperatuur op 18 maart 1940 lag tussen 4,8 °C en 15,8 °C en was gemiddeld 11,2 °C. Er was 10,2 mm neerslag gedurende 6,2 uur. Er was 0.9 uur zonneschijn (8%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 10 augustus 1939 tot 3 september 1940 was er in Nederland het kabinet De Geer II met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
    • Van 3 september 1940 tot 27 juli 1941 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy I met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
    • In het jaar 1940: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,8 miljoen inwoners.
      • 13 mei » Koningin Wilhelmina ontvlucht Nederland om naar Engeland te gaan vanwege de Duitse invasie van Nederland. Prinses Juliana neemt haar kinderen mee naar Canada voor hun veiligheid.
      • 4 juni » Tweede Wereldoorlog: de Duinkerke evacuatie komt tot een einde: Britse troepen evacueren 338.000 troepen uit Duinkerken in Frankrijk. Om het moreel van het land te werven, levert Winston Churchill, alleen aan het House of Commons, zijn beroemde "We shall fight on the beaches" toespraak.
      • 9 juni » Noorwegen capituleert voor de Duitsers.
      • 1 augustus » Oprichting van de Spaanse voetbalclub Albacete Balompié.
      • 11 september » Oprichting Nederlandsche SS.
      • 6 december » Duitse aanvalsschepen laten vijf geallieerde koopvaardijschepen zinken voor de kust van Nauru.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Sealy

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Sealy.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Sealy.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Sealy (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Gerald Colan-O'Leary, "Colan-O'Leary Tree", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/colan-o-leary-tree/P561.php : benaderd 5 mei 2025), "Williamina Dorothea Sealy (± 1854-1940)".