Colan-O'Leary Tree » Thomas John NESBITT (1861-1937)

Persoonlijke gegevens Thomas John NESBITT 

Bron 1Bronnen 2, 3
  • Hij is geboren in het jaar 1861 in 7 Eglantine Avenue, Belfast.Bronnen 2, 3
  • Woonachtig:
  • Hij is overleden op 18 juni 1937 in 134 in Donegall Pass, Belfast, County Antrim, Northern Ireland, hij was toen 76 jaar oud.
  • Alternatief: Hij is overleden op 18 juni 1937 in Glenalina Extension Cemetery (Belfast City Cemetery) Falls Road, junction of Whiterock Road, hij was toen 76 jaar oud.
  • Alternatief: Hij is overleden op 18 juni 1937 in Glenalina Extension Cemetery (Belfast City Cemetery) Falls Road, junction of Whiterock Road, hij was toen 76 jaar oud.
  • Hij is begraven in het jaar 1937 in Glenalina Extension Cemetery (Belfast City Cemetery).
    Glenalina Extension Cemetery (Belfast City Cemetery) Falls Road, junction of Whiterock Road
  • Een kind van Thomas NESBITT en Elizabeth (Bessie) McMachon

Gezin van Thomas John NESBITT

Hij is getrouwd met Ellen Kearney.

Zij zijn getrouwd in het jaar 1895 te Belfast, Antrim, Ireland, hij was toen 34 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Thomas John NESBITT  1896-1936 
  2. Robert Bell Nesbitt  1899-????
  3. Richard (Dick) Nesbitt  1905-1975 
  4. Hannah Lynn Nesbitt  1907-1984

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Thomas John NESBITT?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Thomas John NESBITT

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Thomas John NESBITT


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. (Niet openbaar)
    2. Web: Ireland, Census, 1901, Ancestry.com / Ancestry.com
    3. Web: Ireland, Census, 1911, Ancestry.com, Class: RG14 / Ancestry.com

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 18 juni 1937 lag tussen 6,2 °C en 14,3 °C en was gemiddeld 10,1 °C. Er was 5,6 mm neerslag gedurende 2,6 uur. Er was 2,6 uur zonneschijn (16%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 31 juli 1935 tot 24 juni 1937 was er in Nederland het kabinet Colijn III met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • Van 24 juni 1937 tot 25 juli 1939 was er in Nederland het kabinet Colijn IV met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • In het jaar 1937: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,6 miljoen inwoners.
      • 19 februari » Koningin Wilhelmina ondertekent een Koninklijk Besluit waarin staat dat rood, wit en blauw de kleuren van de vlag van het Koninkrijk der Nederlanden zijn.
      • 3 juni » De Engelse ex-koning Eduard VIII trouwt met zijn grote liefde Wallis Simpson. De verliefde koning mocht van de Engelse regering niet met haar trouwen omdat Wallis reeds gescheiden was en bovendien was zij Amerikaanse. De koning deed daarom eind 1936 afstand van de troon. Het echtpaar gaat vanaf dan verder leven als Hertog en Hertogin van Windsor in Frankrijk.
      • 2 juli » Pilote Amelia Earhart verdwijnt spoorloos boven de Stille Oceaan.
      • 14 juli » Oprichting Hockeyclub 's-Hertogenbosch.
      • 13 december » Japan wint de Slag om Nanking. De stad wordt het toneel van massale verkrachtingen en massamoord door het Japanse leger.
      • 21 december » De eerste versie van het plan voor Fall Grün wordt door de Duitse militairen afgeleverd.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam NESBITT

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam NESBITT.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over NESBITT.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam NESBITT (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Gerald Colan-O'Leary, "Colan-O'Leary Tree", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/colan-o-leary-tree/P432.php : benaderd 9 mei 2025), "Thomas John NESBITT (1861-1937)".