Coen-Van Impe » Jan de Vulder

Persoonlijke gegevens Jan de Vulder 

  • Hij is geboren.

Gezin van Jan de Vulder

Hij is getrouwd met Sophie Caroline de Boeck.

Zij zijn getrouwd


Kind(eren):

  1. Edmond de Vulder  1875-???? 


Notities over Jan de Vulder

Eerder gezin met Maria Adela Bruylandt +26 mei 1904 Lede

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jan de Vulder?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Jan de Vulder

Jan de Vulder



Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam De Vulder


De publicatie Coen-Van Impe is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Peter Coen, "Coen-Van Impe", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/coen-worldwide/I8805.php : benaderd 18 januari 2026), "Jan de Vulder".