Coen-Van Impe » Petrus Martinus de Boeck (1741-1809)

Persoonlijke gegevens Petrus Martinus de Boeck 


Gezin van Petrus Martinus de Boeck

Hij is getrouwd met Catharina van Keymeulen.

Zij zijn getrouwd op 9 april 1766 te Erondegem, hij was toen 24 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Martinus de Boeck  1767-1830
  2. Cornelius de Boeck  1770-1837 


Notities over Petrus Martinus de Boeck

Ex Erpe zie bij geboorte Judoca Maria


 


Bij doop :Peter: Petrus De Hollander Meter: Magdalena Van Geyseghem


huw op 9 april 1766 , Erondegem, , , ,, met Joanna Catharina van KEYMEULEN 1741-1792 (Ouders : Joannes van KEYMEULEN †1766 & Joanna de SMET †1766 ) en hun kinderen:


Martinus de BOECK  7 maart 1767 Erondegem- +1 juni 1830  gehuwd op 23 mei 1791 met Isabella RIJDANT 1774-1825


P: Martinus De Boeck filius Franciscus M: Barbara De Smet filia Henrius


Cornelius de BOECK 30 maart 1770 Erondegem  +5 januari 1837 - Ottergem gehuwd op 13 juni 1808 met Maria Joanna BAEYENS 1785-1860


P:Cornelius De Boeck M:Ludovica Van Keymeulen


Judoca Maria de BOECK 27 oktober 1772  Erondegem


P:Adrianus Van Keymeulen M:Judoca De Bouck


Joannes Baptist de BOECK 8 januari 1776 Erondegem +11 maart 1812


P:Joannes Bellarminus De Sadeleer M: Joanna Theresia De Smet


-Woonplaats: Ottergem, wijk Plaets


 


Bij huwelijk:


Petri Martinus filius Martinus & Joanna Cathrina filia Joannes. / Getuigen Adriaan Van Keymeulen & Joanna De Boeck

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Petrus Martinus de Boeck?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Petrus Martinus de Boeck

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Petrus Martinus de Boeck

Petrus Martinus de Boeck
1741-1809

1766

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 11 september 1809 lag rond de 17,0 °C. De wind kwam overheersend uit het west-noord-westen. Typering van het weer: veel regen. Bron: KNMI
    • De Republiek der Verenigde Nederlanden werd in 1794-1795 door de Fransen veroverd onder leiding van bevelhebber Charles Pichegru (geholpen door de Nederlander Herman Willem Daendels); de verovering werd vergemakkelijkt door het dichtvriezen van de Waterlinie; Willem V moest op 18 januari 1795 uitwijken naar Engeland (en van daaruit in 1801 naar Duitsland); de patriotten namen de macht over van de aristocratische regenten en proclameerden de Bataafsche Republiek; op 16 mei 1795 werd het Haags Verdrag gesloten, waarmee ons land een vazalstaat werd van Frankrijk; in 3.1796 kwam er een Nationale Vergadering; in 1798 pleegde Daendels een staatsgreep, die de unitarissen aan de macht bracht; er kwam een nieuwe grondwet, die een Vertegenwoordigend Lichaam (met een Eerste en Tweede Kamer) instelde en als regering een Directoire; in 1799 sloeg Daendels bij Castricum een Brits-Russische invasie af; in 1801 kwam er een nieuwe grondwet; bij de Vrede van Amiens (1802) kreeg ons land van Engeland zijn koloniën terug (behalve Ceylon); na de grondwetswijziging van 1805 kwam er een raadpensionaris als eenhoofdig gezag, namelijk Rutger Jan Schimmelpenninck (van 31 oktober 1761 tot 25 maart 1825).
    • In het jaar 1809: Bron: Wikipedia
      • 4 maart » James Madison wordt beëdigd als 4de president van de Verenigde Staten.
      • 18 april » Tilburg verkrijgt stadsrechten van toenmalig koning Lodewijk Napoleon Bonaparte, vorst van het koninkrijk Holland.
      • 13 mei » Napoleon Bonaparte trekt in de Vijfde Coalitieoorlog opnieuw Wenen binnen.
      • 16 augustus » Op initiatief van Wilhelm von Humboldt wordt in Berlijn een nieuwe universiteit opgericht, de huidige Humboldt-Universität.
      • 7 september » Vrede van Fredrikshamn: einde Finse Oorlog tussen Zweden en Rusland.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam De Boeck

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam De Boeck.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over De Boeck.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam De Boeck (onder)zoekt.

    De publicatie Coen-Van Impe is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Peter Coen, "Coen-Van Impe", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/coen-worldwide/I3723.php : benaderd 9 januari 2026), "Petrus Martinus de Boeck (1741-1809)".