Coen-Van Impe » Philippus van Impe (1665-1745)

Persoonlijke gegevens Philippus van Impe 


Gezin van Philippus van Impe


Notities over Philippus van Impe

 


 


Philippus VAN IMPE, geboren  11-12-1665 te Mere getuigen: Philippus van Impe, de oude & Gertrudis De Herde, overleden  25-09-1745 , Mere op 79-jarige leeftijd. Burgemeester, zoon van Philippus VAN IMPE en Anna D'HERDE.
Gehuwd voor de kerk op 26-jarige leeftijd op 07-06-1692 ,Mere, getuigen: Joannes Berens & Joannes Van Impe (broer van vader Philippus?),met Anna COPPENS, 22 jaar oud, geboren  19-05-1670, overleden  05-10-1745 , Mere op 75-jarige leeftijd, dochter van Theodorus COPPENS en Maria MICHIELS (MACHIELS).
Uit dit huwelijk:





; Mere op 49-jarige leeftijd.
Gehuwd voor de kerk op 38-jarige leeftijd  21-05-1735 Mere getuigen: Philippus Van Impe & Laurentius De Vuyst met Catharina DE VUYST, 27 jaar oud, geboren  10-12-1707 Mere, overleden op 16-04-1740  Mere op 32-jarige leeftijd.



iana Van Impe



iels



arige leeftijd.





leeftijd.





/p>

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Philippus van Impe?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Philippus van Impe

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Philippus van Impe

Philip van Impe
± 1625-1689

Philippus van Impe
1665-1745


Toon totale kwartierstaat

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • Van 1650 tot 1672 kende Nederland (ookwel Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden) zijn Eerste Stadhouderloze Tijdperk.
  • In het jaar 1665: Bron: Wikipedia
    • 4 maart » Begin van de Tweede oorlog tussen Nederland en Engeland.
    • 6 maart » Het eerste nummer van de Philosophical Transactions, het tijdschrift van de Royal Society, wordt gepubliceerd.
    • 19 april » Heiligverklaring van Franciscus van Sales (1567-1622), Frans bisschop van Genève, door paus Alexander VII.
    • 12 augustus » In de baai van Bergen begint tijdens de Tweede Engels-Nederlandse Oorlog een zeeslag tussen een Nederlandse retourvloot met een van de rijkste vrachten ooit aan boord en een Engels flottielje van oorlogsschepen.
    • 10 december » Mede op initiatief van raadpensionaris Johan de Witt en luitenant-admiraal Michiel de Ruyter komt het Korps Mariniers tot stand.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van Impe