Clifford family tree » Olive Gertrude (Biddy) Alchin (1891-1968)

Persoonlijke gegevens Olive Gertrude (Biddy) Alchin 

Bron 1
  • Zij is geboren op 10 januari 1891 in Dalton, Nsw, Australia.
  • Zij is overleden op 15 april 1968 in Dalton, Nsw, Australia, zij was toen 77 jaar oud.

Gezin van Olive Gertrude (Biddy) Alchin

(1) Zij had een relatie met James Hutchinson.


(2) Zij is getrouwd met James Hutchinson.

Zij zijn getrouwd op 9 oktober 1912 te Gunning, Nsw, Australia***Data is already there***, zij was toen 21 jaar oud.

Zij zijn getrouwd op 9 oktober 1912 te Gunning, Nsw, Australia, zij was toen 21 jaar oud.


Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Olive Gertrude (Biddy) Alchin?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Olive Gertrude (Biddy) Alchin

Olive Gertrude (Biddy) Alchin
1891-1968

(1) 
(2) 1912

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Ancestry Family Trees, Ancestry Family Tree
    http://trees.ancestry.com/pt/AMTCitationRedir.aspx?tid=71729857&pid=851
    / Ancestry.com

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 10 januari 1891 lag rond de -2.5 °C. De luchtdruk bedroeg 78 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 96%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 21 april 1888 tot 21 augustus 1891 was er in Nederland het kabinet Mackay met als eerste minister Mr. A. baron Mackay (AR).
  • Van 21 augustus 1891 tot 9 mei 1894 was er in Nederland het kabinet Van Tienhoven met als eerste minister Mr. G. van Tienhoven (unie-liberaal).
  • In het jaar 1891: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 2 januari » Pim Mulier schaatst langs de elf Friese steden in een recordtijd van 13 uur.
    • 10 maart » Almon Strowger verkrijgt patent op de automatische telefooncentrale.
    • 15 mei » Encycliek Rerum Novarum van paus Leo XIII over de sociale leer van de Rooms-Katholieke Kerk.
    • 3 november » De Gazet van Antwerpen publiceert haar allereerste uitgave.
    • 5 november » Marie Curie wordt aangesteld als docente fysica aan de Sorbonne – de eerste vrouw die ooit die positie bekleedde.
    • 13 november » De Belgische voetbalvereniging Club Brugge wordt opgericht.
  • De temperatuur op 9 oktober 1912 lag tussen 4,8 °C en 16,3 °C en was gemiddeld 9,7 °C. Er was 8,0 uur zonneschijn (72%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1912: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,0 miljoen inwoners.
    • 28 februari » Boven de Amerikaanse staat Missouri maakt Albert Berry de eerste parachutesprong uit een vliegtuig
    • 29 maart » Robert Falcon Scott komt met 4 metgezellen om tijdens een vliegende sneeuwstorm op Antarctica.
    • 30 maart » Frankrijk vormt een protectoraat over Marokko.
    • 16 april » Oprichting van de Kroatische voetbalclub RNK Split.
    • 16 juni » Rusland en Frankrijk sluiten een marineverdrag.
    • 3 december » Einde van de eerste Balkanoorlog.
  • De temperatuur op 15 april 1968 lag tussen 5,4 °C en 17,6 °C en was gemiddeld 11,7 °C. Er was 5,9 uur zonneschijn (43%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 5 april 1967 tot dinsdag 6 juli 1971 was er in Nederland het kabinet De Jong met als eerste minister P.J.S. de Jong (KVP).
  • In het jaar 1968: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 12,7 miljoen inwoners.
    • 16 maart » Amerikaanse troepen in Vietnam plegen een massamoord in Mỹ Lai.
    • 24 mei » De elektrische witkar van provo Luud Schimmelpennink maakt zijn eerste rit in Amsterdam.
    • 5 juni » Robert F. Kennedy wordt neergeschoten in het Ambassador Hotel in Los Angeles door Sirhan Sirhan. Hij overlijdt de volgende dag.
    • 7 juni » Legoland Billund wordt officieel geopend.
    • 21 augustus » Inval in Tsjecho-Slowakije door de Sovjet-Unie.
    • 12 oktober » XIX Olympiade gehouden in Mexico-Stad.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Alchin

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Alchin.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Alchin.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Alchin (onder)zoekt.

De publicatie Clifford family tree is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Kim Clifford, "Clifford family tree", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/clifford-family-tree/P851.php : benaderd 9 mei 2025), "Olive Gertrude (Biddy) Alchin (1891-1968)".