Clarke Family Tree » William Hudson (± 1843-1891)

Persoonlijke gegevens William Hudson 


Gezin van William Hudson

Hij is getrouwd met Bathsheba Wenban.

Zij zijn getrouwd rond 1867 te Sydney, NSW, AU.


Kind(eren):

  1. Alice M Hudson  ± 1869-????
  2. Clara G Hudson  ± 1870-????
  3. Bertram William Hudson  ± 1872-± 1933
  4. Albert William Hudson  ± 1874-????
  5. Edgar V Hudson  ± 1876-????
  6. Emily M Hudson  ± 1878-± 1931
  7. <unnamed male> Hudson  ± 1881-± 1881
  8. Blanche Nellie G Hudson  ± 1883-± 1963
  9. Norman N Hudson  ± 1888-± 1956

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot William Hudson?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van William Hudson

William Hudson
± 1843-1891

± 1867
Alice M Hudson
± 1869-????
Clara G Hudson
± 1870-????
Bertram William Hudson
± 1872-± 1933
Edgar V Hudson
± 1876-????
Emily M Hudson
± 1878-± 1931
<unnamed male> Hudson
± 1881-± 1881
Norman N Hudson
± 1888-± 1956

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 12 oktober 1891 lag rond de 12,7 °C. Er was 4 mm neerslag. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 98%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 21 april 1888 tot 21 augustus 1891 was er in Nederland het kabinet Mackay met als eerste minister Mr. A. baron Mackay (AR).
  • Van 21 augustus 1891 tot 9 mei 1894 was er in Nederland het kabinet Van Tienhoven met als eerste minister Mr. G. van Tienhoven (unie-liberaal).
  • In het jaar 1891: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 1 mei » Bij een schietpartij in Fourmies wordt een manifestatie ten voordele van de achturige werkdag bloedig neergeslagen. Er vallen negen doden en 35 gewonden.
    • 15 mei » Encycliek Rerum Novarum van paus Leo XIII over de sociale leer van de Rooms-Katholieke Kerk.
    • 9 oktober » De première van het requiem van de Tsjechische componist Antonín Dvořák vindt plaats in Birmingham, Verenigd Koninkrijk .
    • 5 november » Marie Curie wordt aangesteld als docente fysica aan de Sorbonne – de eerste vrouw die ooit die positie bekleedde.
    • 13 november » De Belgische voetbalvereniging Club Brugge wordt opgericht.
    • 15 december » De Canadees James Naismith vindt het basketbal uit.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Hudson

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Hudson.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Hudson.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Hudson (onder)zoekt.

De publicatie Clarke Family Tree is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Stephen Clarke, "Clarke Family Tree", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/clarke-family-tree/I392494396038.php : benaderd 7 mei 2025), "William Hudson (± 1843-1891)".