Clarke Family Tree » Amelia Georgina Thompson (1871-1951)

Persoonlijke gegevens Amelia Georgina Thompson 


Gezin van Amelia Georgina Thompson

(1) Zij is getrouwd met Quintin Albert Dray.

Zij zijn getrouwd rond 1894 te Cassilis, NSW, AU.


Kind(eren):

  1. Henry E Dray  ± 1896-± 1896


(2) Zij is getrouwd met Alfred W Bull.

Zij zijn getrouwd rond 1901 te Gulgong, NSW, AU.


Kind(eren):

  1. Alfred William Bull  ± 1903-± 1968
  2. Gordon Douglas Bull  ± 1911-± 1972

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Amelia Georgina Thompson?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Amelia Georgina Thompson

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Amelia Georgina Thompson

Amelia Georgina Thompson
1871-1951

(1) ± 1894
Henry E Dray
± 1896-± 1896
(2) ± 1901

Alfred W Bull
1877-1928

Alfred William Bull
± 1903-± 1968
Gordon Douglas Bull
± 1911-± 1972

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 7 juli 1951 lag tussen 13,0 °C en 22,8 °C en was gemiddeld 17,6 °C. Er was 10,6 uur zonneschijn (64%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 7 augustus 1948 tot 15 maart 1951 was er in Nederland het kabinet Drees - Van Schaik met als eerste ministers Dr. W. Drees (PvdA) en Mr. J.R.H. van Schaik (KVP).
  • Van 15 maart 1951 tot 2 september 1952 was er in Nederland het kabinet Drees I met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
  • In het jaar 1951: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 10,2 miljoen inwoners.
    • 8 februari » Verheffing van de Apostolische prefectuur Banka en Billiton in Indonesië tot Apostolisch vicariaat Pangkal-Pinang.
    • 18 februari » Joseph Baeten volgt de overleden Petrus Hopmans op als bisschop van Breda.
    • 14 maart » Johan Sauwens, Belgisch politicus
    • 15 maart » In Nederland treedt het kabinet-Drees I aan.
    • 5 april » Julius en Ethel Rosenberg worden ter dood veroordeeld na schuldig bevonden te zijn aan spionage voor de Sovjet-Unie.
    • 28 december » Oprichting van Het Apostolisch Genootschap


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Thompson

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Thompson.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Thompson.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Thompson (onder)zoekt.

De publicatie Clarke Family Tree is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Stephen Clarke, "Clarke Family Tree", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/clarke-family-tree/I392494393369.php : benaderd 10 mei 2025), "Amelia Georgina Thompson (1871-1951)".