Clarke Family Tree » Ronald Edward Eggert (1933-2007)

Persoonlijke gegevens Ronald Edward Eggert 

Bron 1

Gezin van Ronald Edward Eggert

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Ronald Edward Eggert?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Ronald Edward Eggert

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Ronald Edward Eggert


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Ancestry Family Trees, Ancestry Family Tree
    http://trees.ancestry.com/pt/AMTCitationRedir.aspx?tid=80913367&pid=13658

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 19 september 2007 lag tussen 5,2 °C en 17,1 °C en was gemiddeld 11,8 °C. Er was 0.3 mm neerslag gedurende 0.6 uur. Er was 3,7 uur zonneschijn (30%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van vrijdag 7 juli 2006 tot donderdag 22 februari 2007 was er in Nederland het kabinet Balkenende III met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • Van donderdag 22 februari 2007 tot donderdag 14 oktober 2010 was er in Nederland het kabinet Balkenende IV met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • In het jaar 2007: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,3 miljoen inwoners.
    • 18 april » De Franse voorzitter Michel Platini van de Europese voetbalbond UEFA maakt in Cardiff bekend dat het EK voetbal 2012 is toegewezen aan Oekraïne en Polen.
    • 24 mei » Erik Zabel biecht op vlak voor de Tour de France van 1996 epo te hebben gebruikt.
    • 31 mei » Montenegro wordt lid van de FIFA.
    • 29 juni » De iPhone verschijnt voor het eerst op de markt, in de Verenigde Staten.
    • 9 september » Sprintatleet Asafa Powell scherpt in Rieti zijn eigen wereldrecord (9,77) op de 100 meter aan tot 9,74.
    • 22 oktober » De Elleboogkerk in Amersfoort, met daarin het Armando Museum, wordt door brand verwoest.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 2004 » Eddie Adams (71), Amerikaans fotojournalist
  • 2006 » Danny Flores (77), Amerikaans zanger
  • 2006 » Roy Schuiten (55), Nederlands wielrenner en ploegleider
  • 2008 » Earl Palmer (83), Amerikaans drummer
  • 2008 » Piet Roubos (91), Nederlands verzetsstrijder
  • 2009 » Eduard Zimmermann (80), Duits journalist en televisiepresentator

Over de familienaam Eggert

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Eggert.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Eggert.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Eggert (onder)zoekt.

De publicatie Clarke Family Tree is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Stephen Clarke, "Clarke Family Tree", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/clarke-family-tree/I392494367092.php : benaderd 12 mei 2025), "Ronald Edward Eggert (1933-2007)".